Trojan.Spamer.46 поширює спам в соціальних мережах

0
998

Shares

«Доктор Веб» попереджає про значне поширення троянської програми Trojan.Spamer.46, розсилає в соціальних мережах «В Контакті», «Однокласники», а також «Мій мир @ Mail.Ru» повідомлення з рекламою шахрайських сайтів.

Даний троянець, написаний на мові С++, поширюється через торрент разом з архіватором WinRAR. Після інсталяції програми-архіватора в папці установки з’являється «зайвий» файл RarExtr.dll, який викликається при запуску архіватора. Завантажившись в пам’ять, ця шкідлива бібліотека зберігає в папку Windows/System32 файл kbdfv.dll містить троянську програму Trojan.Spamer.46.
Потім троянець шукає серед запущених в системі процесів firefox.exe і, якщо знаходить, вбудовує в нього вміст своєї бібліотеки. Після цього Trojan.Spamer.46 починає здійснювати фільтрацію вихідного трафіку в пошуках форм відправки повідомлень сайтів vkontakte.ru, odnoklassniki.ru і my.mail.ru, додаючи в повідомлення, що відправляються користувачами текст «до Речі, глянь: посилання. Гіперпосилання веде на шахрайський сайт, що пропонує послугу пророкування долі по лініях долоні за платне СМС-повідомлення.
«Доктор Веб» рекомендує уважніше ставитися до програм, одержуваним з недостовірних джерел, і по можливості використовувати, завантажені з офіційних сайтів виробника. Сигнатура даної загрози вже додано до вірусні бази, внаслідок чого Trojan.Spamer.46 не представляє небезпеки для користувачів антивірусних програм Dr.Web.

джерело: http://ht.ua

Схоже

Share on Facebook Share
0
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
0
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here