Відбувся реліз рольової гри disciples: liberation

0
35

Видавець kalypso media і розробники з frima studio випустили disciples: liberation , даючи гравцям можливість досліджувати дихаючий, яскравий світ невендаара — і відправитися в подорож через таємниці і політичні інтриги цієї рольової стратегії в стилі темного фентезі.

Disciples: liberation доступна на xbox і через кілька годин вийде також і на playstation і пк — тепер гравці можуть насолоджуватися 80-годинним ігровим процесом, наповненим ельфійським альянсом, могутньою магією, битвами, ордами нежиті, драконами, легіонами проклятих і укладеними союзами.

Гравці стежать за історією авіанни, дитя двох світів, але не є частиною жодного, в прагненні досліджувати понівечений війною світ. Починаючи з ролі невідомої і дрібної найманиці, її квест проведе гравців через горе і кровопролиття, перш ніж вона в кінцевому підсумку отримає контроль над могутньою армією, готової кинути виклик долі. По дорозі їй належить зробити безліч складних виборів-від вибору компаньйонів до романтичних зустрічей. Гравець повинен вирішити, яким лідером він стане. З її армією, яку можна набрати з більш ніж 50 юнітів, гравці будуть битися в складних покрокових битвах, в яких тільки хитра тактика призведе до перемоги.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here