Дайджест №5: Google Drive +2 Гб, Instagram, Viber, Visa, безкоштовна онлайн-конференція

0
1013

Shares

Як отримати безкоштовні 2 Гбайта від Google

У вовсемирный День безпечного інтернету компанія Google дарує своїм користувачам назавжди 2 Гбайта в Google Drive. Щоб отримати цей подарунок від Google, потрібно перевірити налаштування безпеки в записі з допомогою майстра настройки безпеки Security Checkup. Ці 2 Гбайта можна використовувати для зберігання файлів не тільки на Диску, але і в Gmail і Google Фото.

В Instagram тепер можна працювати з декількома обліковими записами

Компанія анонсувала, що протягом цього тижня буде запущена довгоочікувана функція роботи з декількома користувацькими обліковими записами одночасно. Для всіх користувачів Instagram: iOS і Android.

Міжнародні платежі Western Union через Viber

Western Union повідомила в своєму релізі, що уклала угоду з Viber, згідно з яким користувачі мобільного мессенджера Viber зможуть робити грошові перекази по всьому світу. Ця послуга буде доступна жителям 200 країн.

The Pirate Bay: перегляд відео прямо в браузері без закачування

Головний сайт в світі нелегального контенту The Pirate Bay створив новий плагін Torrents Time для відеоконтенту, який дозволяє переглядати відео онлайн прямо на цьому сайті без попереднього скачування. Плагін працює в Firefox, Internet Explorer, Chrome, Windows і OS X.

Visa відкрила API і SDK для всіх розробників

Visa повідомила про запуск центру для розробників Visa Developer. Тут розробники зможуть зареєструватися і отримати доступ до API і SDK продуктів і сервісів компанії, створювати тестові програми, читати технічну документацію. Зараз на сайті відкрито доступ до сотень API.

Безкоштовна онлайн-конференція WebPromoExperts SEO Day

12 лютого, 10:00/11:00 (Київ/МСК). Аномальна концентрація знань і блискуча можливість для вашої SEO. 16 історій реальної оптимізації сайтів, 9 годин, доповіді від кращих спеціалістів. Зареєструватися.

Дайджест підготовлено ТопОбзор

Схоже

Share on Facebook Share
4
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
4
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here