Нові гарнітури razer kraken v3 отримали функцію тактильної віддачі

0
29

Компанія razer оновила серію фірмових ігрових навушників kraken v3. Увійшли в неї моделі отримали оновлений дизайн, поліпшені звукові характеристики і підтримку технології тактильного відгуку в старших модифікаціях.

Всі три новинки оснащені 50-мм драйверами razer triforce і фірмовою rgb-підсвічуванням, але розрізняються конструктивним виконанням. Модель з приставкою pro обзавелася обробкою з преміальних матеріалів, вузьконаправленим суперкардіоїдним мікрофоном і можливістю підключення до джерела звуку як по дроту, так і за допомогою usb-донгла, що працює на частоті 2,4 ггц. Підзарядка гарнітури здійснюється за допомогою порту usb type-c.

Razen kraken v3 pro і hypersense також обладнані системою тактильного зворотного зв’язку — з її допомогою звуки гри доповнює відповідна їх тону вібрація. Це дозволить геймеру краще відчути ефект пострілів і вибухів в шутерах, і інші спецефекти. Налаштування інтенсивності роботи опції здійснюється за допомогою спеціального регулятора на корпусі навушників.

Вартість бездротової гарнітури kraken v3 pro становить $199,99. Модель kraken v3 hypersense обійдеться покупцям в $129,99, а базова версія kraken v3 без функції тактильного зворотного зв’язку коштує $99,99.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here