«одночасно ефективні і стильні компоненти пк»: razer представила чотири новинки

0
31

У рамках сьогоднішньої демонстрації razer представила лінійку різних компонентів для пк, які, за словами компанії, є одночасно ефективними і стильними.

У лінійку входять вентилятори для корпусу пк razer kunai, система рідинного охолодження razer hanbo, блоки живлення razer katana і контролер вентиляторів. Кожен компонент підтримує razer synapse і argb підсвічування.

razer kunai

Razer kunai — це корпусні вентилятори, що поєднують в собі максимальну продуктивність і тиху роботу. Вони випускаються в розмірах 120 і 140 мм.особливістю вентиляторів стали гідравлічні підшипники.

Razer pwm pc fan controller підтримує до восьми razer kunai і синхронізацію з razer synapse, що дозволяє налаштувати роботу вентиляторів.

razer hanbo

Razer hanbo був розроблений при партнерстві razer і asetek. Система рідинного охолодження поставляється з радіаторами 240 і 360 мм. До переваг razer hanbo можна віднести безшумну роботу помпи.

Razer katana-це блоки живлення atx, що мають сертифікат 90 plus platinum. Вони можуть підтримувати потужність від 750 до 1200 вт. Також є блок живлення потужністю 1600 вт з сертифікатом 90 plus titanium.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here