Sony показала 12 нових скріншотів god of war ragnarok і підтвердила платне оновлення до ps5-версії

0
32

Компанія sony interactive entertainment оновила сторінку god of war ragnarok на сайті playstation, додавши розгорнутий опис і 12 нових скріншотів. На них можна побачити більшість ключових персонажів і деякі локації. Крім того, видавець підтвердив платне оновлення з ps4-версії до варіанту для playstation 5.

Джерело зображень: playstation.com

Як вже відомо, події сиквела розгорнуться через кілька років після фіналу гри 2018 року. Після настання трирічної зими фімбулвінтер, що передує рагнареку, кратос і атрей відправляються на пошуки відповідей, поки армії асгарда готуються до війни. Їм належить знайти союзників і здолати ворогів, серед яких виявляться скандинавські боги і чудовиська. Герої відвідають всі дев’ять королівств: до шести доступним в попередній грі додадуться ванахейм (vanaheim), свартальфахейм (svartalfheim) і асгард (asgard). При цьому знайомі локації будуть виглядати інакше.

У другій частині творці продовжать розкривати тему відносин батька і сина. «коли рагнарек буде вже зовсім близько, кратосу і атрею доведеться вибирати, що для них важливіше — безпека всіх королівств або власної сім’ї, — йдеться в описі. — атрей жадає знань, які допоможуть йому розгадати пророцтво локі і зрозуміти, яка його доля в рагнареку. Кратос повинен вирішити: піддатися сковує його страху не повторити помилки минулого або вирватися зі своїх кошмарних спогадів і стати батьком, якого потребує атрей».

На сторінці згадується повернення » сокири левіафана, клинків хаосу і щита стража». У вересні директор з розробки проекту ерік вільямс (eric williams) підтвердив, що в грі будуть класичні прийоми кратоса з більш ранніх частин і кілька видів щитів з різними здібностями. Інших подробиць бойової системи як і раніше немає.

На скріншотах відображені моменти з анонсує трейлера: на них можна побачити фрейю (freya), брока (brok), синдри (sindri), бога честі і війни тюра (tyr), дружину локі ангрбоду (angrboda) і дурлина (durlin). Останній, ймовірно, заснований на дурині — durinn) — одному з прабатьків двергів (гномів), створеному богами відразу після модсогніра (motsognir).

God of war ragnarok

Також в описі повідомляється, що у покупців god of war ragnarok для playstation 4 не буде можливості безкоштовно поліпшити гру до ps5-версії. «власники» god of war рагнарек » зможуть оновити дискову або цифрову версію гри для playstation 4 до цифрової версії для playstation 5 за додаткову плату», — свідчить повідомлення внизу сторінки.

God of war ragnarok була анонсована під час вересневої презентації playstation showcase. Гра завершить скандинавську сагу кратоса, яку спочатку планувалося зробити трилогією. Sony interactive entertainment планувала випустити сиквел цього року, але перенесла прем’єру на 2022-й через проблеми зі здоров’ям виконавця ролі кратоса крістофера джаджа (christopher judge). Реліз відбудеться тільки на двох поколіннях playstation.

Позавчора стало відомо, що god of war 2018 року з’явиться на пк в січні 2022 року.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here