У мережі з’явилися фотографії роздрібних процесорів intel core i9-12900k і core i5-12600k

0
22

Сьогодні в мережі вперше з’явилися зображення серійних процесорів нового покоління intel alder lake-s в роздрібній упаковці, але без коробок.

Це вже не кваліфікаційні або інженерні зразки, якими рясніли профільні ресурси протягом декількох останніх місяців. Фотографії були представлені одним з користувачів китайських соціальних мереж і підтверджують назви моделей core i5-12600k і core i9-12900k, що представляють середній і флагманський сегмент відповідно в серії intel core 12-го покоління.

Крім того, від іншого відомого інсайдера @momomo_us з’явилося підтвердження максимальних частот процесора core i9-12900k.зображення, яке він опублікував, показує максимальну частоту як для продуктивних ядер golden cove, так і енергоефективних ядер gracemont. Таким чином, базова тактова частота продуктивних ядер становить 3,6 ггц з можливістю підвищення до 5 ггц, тоді як енергоефективні ядра будуть працювати на частоті від 2,7 до 3,8 ггц. Варто звернути увагу, що зазначені частоти не враховують технологію thermal velocity boost, яка додатково дозволить збільшити швидкість процесора ще приблизно на 100 мгц.

Нагадаю, що офіційний анонс процесорів intel 12-покоління відбудеться на заході innovation 27 жовтня, а надходження в продаж очікується через тиждень після анонсу, тобто 4 листопада.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here