Cd projekt придбала студію розробки відеоігор molasses flood, авторів the flame in the flood і drake hollow

0
30

Cd projekt оголосила про придбання американської компанії-розробника the molasses flood . Заснована в бостоні в 2014 році ветеранами серій bioshock, halo і guitar hero&rock band, the molasses flood відома своїми іграми про виживання і будівництво бази — the flame in the flood і drake hollow .

» ми завжди шукаємо команди, які роблять ігри від душі, — говорить адам кічинскі, президент і генеральний директор cd projekt. «the molasses flood поділяють нашу пристрасть до розробки відеоігор, вони досвідчені, орієнтовані на якість і володіють великим технологічним розумінням. Я переконаний, що вони привнесуть в групу багато талантів і рішучості».»з самого початку нашою метою було створювати ігри, які торкаються і надихають людей», — говорить форрест доулінг, керівник студії в the molasses flood. «коли cd projekt звернулися до нас з приводу можливості спільної роботи, ми побачили неймовірну можливість охопити набагато ширшу аудиторію завдяки співпраці з улюбленою компанією, створюючи ігри в улюблених нами світах. Ми дуже раді продовжити нашу місію за підтримки cd projekt і їх неймовірно талановитої команди».

The molasses flood будуть працювати в тісній співпраці з cd projekt red, але збережуть свою поточну ідентичність і не будуть об’єднані з існуючими командами. Студія працюватиме над власним амбітним проектом, заснованим на одній з іс cd projekt. Подробиці про проект будуть оголошені пізніше.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here