Геймплей гри » хогвартс. Спадщина » можуть показати 27 жовтня

0
29

Вперше представлена ще в 2020 році, wb games майже нічого не говорили про «хогвартс. Спадщина» ( hogwarts legacy ) протягом 2021 року.

Крім оголошення про перенесення рольової гри з відкритим світом, дія якої відбувається в світі гаррі поттера, на 2022 рік не було ніякої нової інформації про проект. На щастя, для тих, хто прагне дізнатися більше про тайтла, здається, що триваюча тиша може скоро закінчитися.

На цьому тижні playstation оголосили, що проведе нову презентацію state of play, в середу, 27 жовтня. Хоча playstation не повідомили про те, що нам покажуть, інсайдер міллі аманд раніше вказала, що hogwarts legacy продемонструють протягом жовтня.

When i said this, i so badly wanted to say state of play, but couldn’t https://t.co/xnkndzgh3u pic.twitter.com/psyqhxi6yj

— millie a (@millieamand) october 22, 2021

Однак, як продовжувала аманд, у неї немає точної інформації про те, чи буде «хогвартс. Спадщина » показана під час state of play. Раніше sony повідомили, що в рамках стріму будуть показані виняткові ігри від сторонніх студій.

Презентація стартує 27 жовтня о 23:59 за московським часом.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here