У google play store віруси маскуються під» гру в кальмара «

0
33

Однойменний серіал південнокорейського виробництва став справжньою сенсацією, що призвело до популярності як акторів, так і франшизи. Всім цим не змогли скористатися шахраї, що випустило небезпечне додаток для android.

За словами дослідника шкідливого по для android з компанііеѕет лукаса стефанко, в магазині android можна виявити неменее 200 додатків, так чи інакше пов’язаних з серіалом «гра в кальмара» (squidgame). Як виявилося, серед них є небезпечне пз, розробникам якого вдалося уникнути пильного погляду google.

Програма squid game виконує функцію зміни шпалер насмартфонах, але насправді являє собою шкідливе по типу joker.після установки користувач виявляється підписаний на різні преміальні послуги, навіть не беручи участь в процесі реєстрації. Для цього використовуються дані облікового запису, а оплата проводиться з карткового рахунку. Squid game переглядає повідомлення, списки контактів та інші дані. Насторожує, що цю програму завантажили 5000 тисяч разів. На момент написання цього матеріалу небезпечне пз вже видалили.

Лукас стефанко зазначає, що тільки в 2019 році joker був виявлений в24 додатках, завантажених більше 472 000 разів, а в 2020 в році в play store засвітилися 64 його варіанти. Що до інших програм, пов’язаних з серіалом, то вони простопоказують багато реклами, але не небезпечні для користувача.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here