Hyundai mobis навчить електромобілі вивертати колеса під кутом 90 градусів

0
22

Використання електродвигунів і акумуляторів у складі силової установки транспортних засобів відкриває перед творцями останніх великий простір для творчості при виборі компонування. Hyundai mobis збирається запропонувати виробникам електромобілів платформу, здатну повертати колеса під кутом 90 градусів.

Джерело зображення: hyundai mobis

Найбільше експериментами з підрулюванням задніх коліс в сегменті електромобілів відома корпорація general motors. Вона вже анонсувала «режим краба» для електромобілів сімейства hummer і соплатформенного пікапа chevrolet silverado. Ілон маск (elon musk) деякий час тому зізнався, що і пікап tesla cybertruck може отримати підрулюючі задні колеса. Для досить великих машин з великою колісною базою це відкриває нові можливості при маневруванні в міських умовах і на бездоріжжі. Можна як зміщуватися діагонально, так і скорочувати радіус розвороту.

За даними business korea, південнокорейська компанія hyundai mobis заявила про успіхи в розробці агрегатів для електромобілів, що дозволяють створювати машини з можливістю повороту колеса на 90 градусів. Якщо припустити, що таким ступенем свободи будуть володіти всі чотири колеса, то електромобіль зможе зміщуватися в бік строго перпендикулярно дорозі і розвертатися на місці, що забезпечить додаткову зручність при парковці і маневруванні в місті.

Джерело зображення: hyundai mobis

Класичні автомобілі з механічним зв’язком між колесом і силовим приводом рідко забезпечують кут повороту колеса більше 30 градусів. До 2023 року hyundai mobis обіцяє розробити готову платформу з функцією повороту коліс на 90 градусів. До 2025 року вона оснастить її можливістю автоматичного управління. Все це дозволить клієнтам компанії створювати електромобілі з незвичайною компонуванням і фантастичною маневреністю. Якщо врахувати, що марки hyundai, genesis і kia є головними клієнтами даного постачальника компонентів, то можна розраховувати на появу відповідних моделей в асортименті їх продукції.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here