Оновлені збори фільму «дюна « — відмінний старт в сша

0
23

Точка беззбитковості » дюни» дені вільнева досі залишається невідомою, але в більшості випадків вона зазвичай в два або три рази перевищує виробничий бюджет з урахуванням витрат на маркетинг.

За нормальних умов warner bros. Потрібно було б зібрати близько 350 мільйонів доларів, щоб окупити виробництво і поширення фантастичного блокбастера. Це відносно невелике число за звичайних обставин, але пандемія мала сейсмічний ефект на весь прокат.

Якби хтось сказав наприкінці 2019 року, що «загін самогубців: місія навиліт» джеймса ганна не збере 200 мільйонів доларів у всьому світі, ви б вкрай здивувалися. Так, кінокомікс не зміг відбити свою бюджет в 185 мільйонів доларів в прокаті, але добре показав себе на hbo max.

Хороша новина для «дюни» полягає в тому, що вона перевершує очікування аналітиків як на домашньому ринку, так і за кордоном. Загальні світові збори стрічки перевищили позначку в 220,7 мільйонів доларів.

Спочатку передбачалося, що фільм збере всього 20 мільйонів доларів за перші вихідні в сша, але він зміг додати в скарбничку більше 40 мільйонів доларів. Також стрічка непогано показала себе в китаї, зібравши близько 22 мільйонів доларів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here