Страйк проти онлайн-цензури: на добу закрилися Wikipedia, WordPress, Reddit, Craigslist

0
792

Shares

Сьогодні по всьому світу і особливо у США проходить день онлайн — і оффлайн-протестів проти антипіратського регулювання, передбаченого двома законодавчими актами, які перебувають на розгляді в Конгресі США: мова йде про SOPA і PIPA— законопроектах, які зобов’яжуть інтернет-провайдерів блокувати доступ користувачів до американським і іноземним сайтів в разі, якщо такі веб-ресурси звинувачені американською владою в піратстві або розміщення нелегального контенту.

В рамках акції протесту на 24 години припинили роботу англомовні сайти енциклопедії Wikipedia, блогоплатформи WordPress, агрегатора Reddit, сервісу оголошень Craigslist і ряд блогів. Крім того, ініціативу підтримали у своїх мікроблогах деякі ЗМІ, зокрема — The Huffington Post, Ars Technica, Newsweek.

На сайті CMS WordPress, крім загальної інформації про SOPA / PIPA на чорному тлі, також розміщено форми для онлайн-петицій і прямих дзвінків в Конгрес США та представництва американської влади за межами країни.

Як повідомляє USA Today , від прямої страйку відмовилися Google, Facebook і Twitter, але інтернет-пошуковик підтримує акцію на своїй домашній сторінці Facebook і Twitter виступили з гострою критикою пропонованого закону. Вчора стало відомо, що адміністрація президента США Барака Обами виступає проти можливого ухвалення хоча б одного з цих законопроектів.

джерело: AIN

Схоже

Share on Facebook Share
0
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
0
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here