З’явилися нові подробиці трагічного інциденту за участю алека болдуіна на знімальному майданчику

0
21

Злощасний пістолет із зарядженим бойовим патроном, з якого алек болдуін під час зйомок фільму «іржа » зробив смертельний постріл в оператора галину хатчінсон і поранив режисера джоела соусу , був виданий йому асистентом останнього.

Як повідомляють змі з посиланням на письмові свідчення, перед тим, як дати в руки актора пістолет, асистент режисера запевнив його, що він є безпечним. У звіті також говориться, що помічник не знав, що зброя заряджена. При цьому в документі не вказано, хто раніше відповідав за підготовку реквізитного пістолета.

Раніше анонімний член знімальної команди повідомив abc news , що заходи безпеки на знімальному майданчику дотримувалися абияк. Так, за кілька днів до фатального інциденту дублер алека болдуіна випадково зробив два постріли зі зброї, яка повинна була бути розряджена.

Зараз слідчі з’ясовують всі обставини трагічного інциденту. Залитий кров’ю костюм алека болдуіна, а також пістолет поряд з іншою зброєю і боєприпасами були вилучені для розслідування.

Нагадаємо, що на зйомках вестерну «іржа» голлівудський алек болдуін зробив постріл, в результаті якого була вбита 42-річна оператор з україни галина хатчінсон, а що стояв позаду неї постановник фільму джоел соусу отримав поранення. На даний момент він виписаний з лікарні.

Закрита прощальна церемонія з галиною хатчінсон пройшла в п’ятницю в місті санта-фе. Алек болдуін був присутній на ній.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here