Seagate скоро випустить жорсткі диски ємністю 20 тбайт для всіх бажаючих

0
28

Seagate нарощує виробництво жорстких дисків ємністю 20 тбайт, які ще не були представлені офіційно, йдеться у фінансовому звіті компанії. У нових накопичувачах використовується технологія перпендикулярного магнітного запису (pmr) у версії з технологією двовимірної магнітного запису — tdmr. Новинки будуть загальнодоступні, на відміну від нинішніх 20-тбайт моделей seagate з технологією магнітного запису з підігрівом, які продаються тільки обраним клієнтам.

Tomshardware.com

Головний виконавчий директор seagate девід мослі (david mosley) каже, що компанія почала нарощувати обсяги виробництва 20-тбайт накопичувачів і вже зіткнулася з дуже високим інтересом з боку потенційних клієнтів. Ще в липні мослі повідомляв, що компанія готує жорсткі диски pmr ємністю 20 тбайт, які отримають ряд особливостей дозволяють seagate поставляти їх всім клієнтам, а не тільки найбільшим операторам хмарних цод. Глава seagate заявив, що компанія працює над декількома різновидами 20-тбайт дисків, щоб задовольнити попит всіх категорій клієнтів. Вони в тому числі стануть доступні і приватним користувачам.

Крім того, seagate нарощує виробництво жорстких дисків mach.2 з подвійним приводом. Спочатку вони були доступні тільки обраним клієнтам, найбільшим серед яких була microsoft. Seagate почала вільно продавати свої диски exos 2×14 з подвійним приводом в травні, що ознаменувало готовність компанії пропонувати такі накопичувачі більш широкому колу клієнтів.

Tomshardware.com

Жорсткий диск seagate exos 2×14 являє собою два диски по 7 тбайт, упаковані в герметичний 3,5-дюймовий корпус, заповнений гелієм. Пристрій має швидкість обертання шпинделя 7200 оборотів в хвилину, оснащений 256 мбайт кеш-пам’яті і використовує однопортовий інтерфейс sas 12 гбіт/с. Володіючи швидкістю передачі даних до 524 мбайт/с при читанні і запису, і середньою затримкою 4,16 мс, exos 2×14 є самим швидким жорстким диском в світі.

Незважаючи на швидкий розвиток ssd і технології 3d nand, жорсткі диски не мають собі рівних з точки зору вартості 1 гбайт, їх надійності і довговічності в поєднанні зі швидкістю і зручністю. В даний момент seagate розвиває такі технології, як магнітний запис з використанням мікрохвиль (hamr). Seagate вважає, що це найкраща технологія як зараз, так і в перспективі на майбутнє. Мослі заявляє, що використання hamr є шляхом до створення жорстких дисків ємністю 30 тбайт і більше.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here