Sk hynix у третьому кварталі вдалося потроїти операційний прибуток

0
31

Південнокорейська компанія sk hynix відзвітувала про підсумки минулого кварталу, який в її календарі закінчився у вересні. За словами фінансового директора компанії, перебої з поставками компонентів в галузі не заважають їй покращувати фінансові результати. Sk hynix третій квартал завершила з максимальним значенням операційного прибутку з 2018 року.

Джерело зображення: reuters

У доларовому вираженні операційний прибуток sk hynix, як зазначає reuters, досяг $3,6 млрд, що більш в ніж три рази перевищує результат аналогічного кварталу минулого року. До такої суми вона останній раз наближалася в четвертому кварталі 2018 року. Квартальна виручка зросла на 45% в річному порівнянні до $10,1 млрд, що є рекордним значенням для компанії.

З кінця минулого року акції sk hynix знизилися в ціні на 24 %, оскільки інвестори в очікуванні циклічного спаду на ринку мікросхем пам’яті почали від них позбавлятися. Лише в останні дні спостерігалася невелика корекція в бік підвищення. Цьому могли частково сприяти і вчорашні новини про землетрус на тайвані, які створили передумови для зниження обсягів випуску мікросхем оперативної пам’яті компанією micron, чиє підприємство змушене було призупинити роботу в результаті цього стихійного лиха.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here