З’явився додаток для приховування «чубчика» в macbook pro (2021)

0
17

Напередодні старту продажів ноутбуків macbook pro (2021) розробник популярної утиліти для створення скріншотів cleanshotx випустив спеціальний додаток для нових гаджетів. За запевненням автора, воно робить дизайн операційної системи macos більш цілісним і гармонійним.

Завдання програми topnotch — «приховувати» спеціальний виріз під фронтальну камеру і датчики, який з’явився в нових 14 — і 16-дюймових моделях macbook pro. Таким чином, ліва і права сторона екрану щодо вирізу в верхньому меню фарбуються в чорний колір. За рахунок цього панель завдань стає повністю чорною, а різниця між фізичною «чубчиком» і екраном практично непомітна.

Подібне рішення реалізовано і самої apple, але заповнення верхньо панелі чорним кольором відбувається лише при перемиканні програми в повноекранний режим. Topnotch також підтримує динамічні шпалери робочого столу, а також розраховано на підключення декількох робочих просторів або дисплеїв. Завантажити утиліту можна на офіційному сайті розробника. Програма поширюється безкоштовно.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here