Корабель «прогрес мс-18 «відправився до мкс з їжею для космонавтів, обладнанням і матеріалами для експериментів

0
21

Державна корпорація» роскосмос «повідомляє про те, що сьогодні, 28 жовтня 2021 року, за програмою міжнародної космічної станції (мкс) відбувся успішний запуск вантажного корабля»прогрес мс-18″.

Тут і нижче фотографії «роскосмосу»

Старт виконаний з використанням ракети «союз-2.1 а» з пускової установки № 6 майданчика № 31 («схід») космодрому байконур. Через 8 хвилин 48 секунд зафіксовано поділ корабля і третього ступеня носія, потім розкрилися сонячні батареї і антени.

Вантажний корабель добиратиметься до мкс дві доби. Стиковка до агрегатного відсіку службового модуля» зірка » російського сегмента запланована на 30 жовтня 2021 року о 04:34 за московським часом.

Апарат доставить на орбіту близько 1490 кг різного обладнання та матеріалів, включаючи ресурсну апаратуру та інструменти для позакорабельної діяльності за російською програмою, засоби медичного контролю та санітарно-гігієнічного забезпечення, предмети одягу, раціони харчування та свіжі продукти для членів екіпажу 66-ї довготривалої експедиції, а також укладання для проведення наукових космічних експериментів. Крім того, на його борту знаходяться 560 кг палива дозаправки, 420 літрів питної води в баках системи «джерело» і 43 кг стисненого повітря в балонах засобів подачі кисню.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here