Нова функція для macbook pro (2021) робить рамки товщі, ніж були раніше

0
14

Розробники apple додали в macos для macbook pro (2021) нову функцію: її завдання полягає в масштабуванні вікна додатків з урахуванням розміру вбудованої камери, оскільки деякі програми працюють некоректно на ноутбуках з «чубчиком». Але в підсумку це призвело до ще більших проблем.

Хоча apple звернулася до розробників додатків з проханням відредагувати свої продукти під новий дизайн macbook pro (2021), від користувачів почали надходити скарги. Виявилося, що пункти меню ряду програм і елементи рядка стану, приховані під вирізом, не працюють. Пояснюється це тим, що apple заблокувала цей простір, тому покажчик миші навести на нього неможливо.

Поки розробники допрацьовують свої додатки з урахуванням особливості нових лептопів, apple запропонувала користувачам тимчасове рішення. Щоб побачити вікно програми повністю, необхідно включити функцію»масштабувати за розмірами під вбудованою камерою». Наочну демонстрацію роботи цього параметра представив в twitter користувач під ніком joseph from sketch. Також він зазначив, що опція зменшує відображення вікна для всіх додатків, поки відкрита програма, для якої була активована функція.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here