Qualcomm представила snapdragon 778g plus, snapdragon 480 plus та інші оновлені мобільні платформи

0
17

Компанія qualcomm technologies анонсувала чотири нові однокристальні платформи для мобільних пристроїв різних цінових сегментів. Мобільні чіпи snapdragon 778g plus 5g, snapdragon 695 5g, snapdragon 480 plus 5g і snapdragon 680 4g допоможуть підвищити продуктивності і розширити можливості пристроїв середнього і початкового рівнів.

Зображення: qualcomm

Однокристальна система snapdragon 778g plus 5g є наступником soc snapdragon 778g. Оновлений процесор забезпечить більш високий рівень швидкодії і продуктивності графічної підсистеми, а також високу якість мобільних ігор і плавну роботу додатків для редагування фото — і відеоконтенту.

Новий процесор snapdragon 695 5g забезпечить роботу в мережах зв’язку п’ятого покоління міліметрового діапазону (mmwave), а також підтримує стандарт sub-6. Що стосується продуктивності, то в порівнянні з snapdragon 690 новий чіп на 30% швидше справляється з отрисовкой графіки і на 15% більш продуктивний. За рахунок цього розробникам вдалося підвищити ефективність роботи soc в мобільних іграх, а також при зйомці фото і відео.

Випущена близько року тому платформа snapdragon 480 стала основою для більш ніж 85 моделей пристроїв. Представлена сьогодні soc snapdragon 480 plus є її логічним продовженням, яке повинно стати стимулом до подальшого поширення 5g в початковому сегменті. Можливість використання 5g-мереж і підвищена продуктивність допоможуть пристроям на базі цього процесора звернути на себе увагу потенційних покупців.

Ще один новий чіп snapdragon 680 4g виготовляється у відповідність з техпроцесом 6 нанометрів. Він призначений для виконання повсякденних завдань, а також має оптимізовані ігрові функції і ші-алгоритм для підвищення якості зйомки при слабкому освітленні.

» можна припустити, що смартфони середнього сегмента стануть основним драйвером поширення 5g-пристроїв, особливо в регіонах, що розвиваються. Чотири платформи, що поповнили наше портфоліо, відкривають перед oem-замовниками великі можливості і пропонують додаткові опції для задоволення зростаючого попиту на наші мобільні платформи 5g і 4g», — вважає старший директор qualcomm з управління продуктами діпу джон (deepu john).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here