Європейська комісія почала повномасштабне розслідування угоди nvidia з купівлі arm

0
19

Постійні зусилля nvidia з купівлі arm зустрічають все більший опір в європі. У середу європейська комісія заявила, що стурбована тим, що nvidia може використовувати злиття, щоб заблокувати доступ конкурентам до проектів мікросхем arm.

«наш аналіз показує, що придбання arm компанією nvidia може призвести до обмеження або погіршення доступу до ip (інтелектуальної власності) arm, що може викликати напруженість на багатьох ринках, де використовуються напівпровідники», — сказала маргрет вестагер, виконавчий віце-президент комісії.

Згідно з оприлюдненим оголошенням, nvidia » представила зобов’язання» в яких обіцяє врахувати побоювання комісії. У минулому одне із зобов’язань включало підтримку моделі відкритого ліцензування arm. Однак єс відкинув ці умови, назвавши їх «недостатніми».

Головні побоювання комісії пов’язані з тим, що технології arm-чіпів використовуються для живлення центрів обробки даних, смартфонів і ігрових консолей. Якби nvidia контролювала arm, то компанія також могла б впливати і підривати діяльність компаній в галузі, включаючи конкурентів.

У відповідь комісія починає поглиблене розслідування, «щоб визначити, чи підтверджуються її початкові побоювання з приводу конкуренції на цих ринках». У ході розслідування також буде проаналізовано « «чи можуть ліцензіати arm неохоче продовжувати ділитися конфіденційною комерційною інформацією з об’єднаною організацією».

» наше розслідування спрямоване на те, щоб компанії, що працюють в європі, продовжували мати ефективний доступ до технологій, необхідних для виробництва сучасної напівпровідникової продукції за конкурентоспроможними цінами», — додав вестагер.

Комісія дала собі час до 15 березня, щоб прийняти рішення.

Однак nvidia продовжує стверджувати, що запропоноване злиття піде на користь галузі. Наприклад, компанія планує збільшити фінансування arm, щоб допомогти їй впровадити більше технологій. «ми з нетерпінням чекаємо вирішення своїх початкових проблем і продовжувати демонструвати, що ця угода допоможе прискорити розвиток arm та підвищити конкуренцію та інновації, включаючи єс», — заявила nvidia в середу.

Тим не менш, управління з конкуренції та ринків великобританії також побоюється, що злиття nvidia і arm може завдати шкоди галузі і привести до зростання цін. У серпні вона рекомендувала великобританії почати більш масштабне розслідування угоди, посилаючись на антиконкурентну заклопотаність.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here