3 простих способи скачати музику, відео Вконтакте

0
823

Shares

Завантажити музику Вконтакте

Одне з безперечних переваг ВКонтакте від інших подібних соціальних мереж те, що тут є величезні можливості пошуку будь-якої музики, відео. Крім того, можна не просто знайти музику, відео за різними параметрами, але і зберегти на свій жорсткий диск. Просто і безкоштовно.

Для цього є безліч способів.

Пропонуємо вашій увазі невеликий огляд найбільш поширених і простих способів:

1) Плагін для FireFox

Якщо Ви користуєтеся браузером FireFox, то немає нічого простіше, ніж зберегти аудіо/відео Вконтакте. Для цього потрібно лише завантажити і встановити плагін (Add-on) VKontakte.ru Downloader. Після того як ви встановите плагін, з’явиться стрілка для закачування музики, а під відео з’явиться лінк «Download Video».

2) Плагін для Chrome

Не менш легко зберігати аудіо/відео Вконтакте і в браузері Chrome. Для цього є відповідний плагін MusicSig vkontakte . Після його установки в правому верхньому куті браузера повинна з’явитися іконка у вигляді ноти, після перезавантаження браузера отримаємо можливість завантажувати аудіо/відео з Chrome — біля файлів праворуч будуть іконки у вигляді дискети:

3) Програма для всіх браузерів

Для всіх браузерів (Mozilla / Firefox / Internet Explorer / Chrome / Safari) є програма VKSaver, завантаживши яку, Ви отримуєте можливість завантажувати аудіо/відео. Після установки її на комп’ютер іконка програми з’явиться у вас в треї , а біля файлів, які можна зберігати — кнопочка «S».

Вдалих скачування!

При використанні цього матеріалу активне посилання на http://www.topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
0
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
0
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here