Cyberduck

0
22

Cyberduck-це повнофункціональний клієнт хмарних сховищ, ftp та інших файлових сховищ з простим і акуратним інтерфейсом. Повністю безкоштовний.

На відміну від більшості подібних програм та інших ftp-клієнтів, cyberduck не вражає великою кількістю панелей управління — інтерфейс відразу справляє враження доступної програми, з якою нескладно працювати. І вірно: цей ftp-клієнт створений щоб бути простим і зручним. Наприклад, в програмі немає звичного двопанельного режиму для швидкої взаємодії з файлами сервера і локального комп’ютера. Однак, все необхідне більшості користувачів там є: синхронізація, закладки, повна інформація про файли, основні функції управління файлами на сервері та інше.

Програма вміє працювати з наступними типами серверів: ftp, sftp, webdav, amazon s3, google cloud storage, microsoft onedrive, rackspace cloud files і багатьма іншими.

Загалом, програма ідеально підійде для користувач завантажують файли з ftp і вебмайстрам, яким потрібно завантажувати файли різного типу на сервери.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here