Відмінності Google+ і Facebook

0
790

Shares

Google+ подібний Facebook. Інтерфейс виглядає майже ідентично, з класичним трьома колонками, які ми можемо побачити в Facebook. Але відмінності починають показуватися відразу ж, як тільки ви починаєте «френдиться».

У Facebook, ви не можете когось зафрендити, не зробивши так, щоб людина, френднутый вам, не френднул вас назад. Отже, він бачить ваші оновлення, а ви → Як результат. Більшість з нас не в повній мірі оцінили ці кричущі проблеми на Facebook, бо до Google+ не було альтернативи, і ми не бачили недоліків, хоча вони були на обличчя. Тепер ми знаємо, що та як.

Замість того щоб розглядати всіх ваших друзів, Google+ дозволяє помістити їх в різні групи, так звані кола, такі, як «друзі», «знайомства», «сім’я», «секс», і так далі. Ці кола являють собою, як висловився Google, потужні інновації. Вони дозволяють відправляти особисті «статуси» тільки для наших найближчих друзів, замість того щоб змусити нас поділитися з усіма нашими знайомих (у кого-то це тисяча, у кого-то сто друзів — але ж не всім ви хочете показати той чи інший статус). Фейсбук ви таку штуку не провернеться. Крім того, Гугл+ дозволяє «рубати» потік інформації від твоїх знайомих — ти можеш читати тільки тебе цікавить інформацію — по колам «друзі», «робота». Google+ концепція (круги) — потужна і легка одночасно. Вона являє собою«Інь і Янь», основні відмінності між Google і Facebook бачення соціальних мереж в цілому.

Конфіденційність

Кожен з нас в середньому має сотні друзів на Facebook. Додай мене! Коли ви шаріте «статуси» на Facebook, ви повинні поділитися ним з усіма з них! Нерозумно, правда? В цьому і полягає сумнозвісна проблема Facebook, проблема поділу різної інформації.

Коли люди стикаються з вибором поділитися з усіма нашими Facebook-«друзями» інформацією , або не ділитися, більшість з нас виберуть 1й варіант — забити на відмінності в уявних «колах, яких немає», і поділяться. Між тим, десятки мільйонів людей не бажають відмовлятися від своєї » приватної життя, і вони були змушені робити протилежне — мовчати, залишити свій «статус» при собі, не отримуючи кайф від соціальної мережі.

За допомогою Google + ми отримуємо наше приватне життя назад. Ми можемо поділитися оновлення з однією людиною, якщо нам це подобається. Ми можемо поділитися ним з довільним колом друзів, яких ми самі виберемо. Ми можемо навіть поділитися з ким-небудь з іншого світу (реального світу;)) і дозволити індексувати його в Інтернеті, просто відзначивши його міткою «публічною». Це хороша річ. Тепер ми готові ділитися більшою інформацією, адже ми можемо раздять людей — кому потрібна ця інформація, а кому — ні!

Фоловінг людей, які тобі не друзі (підписка) (ака Твіттер!)

Один з найбільш потужних плюсів Google +, який повністю відсутня в Facebook — можливість стежити за оновленнями людей, які не є в тебе у друзях (В Facebook є «сторінки», але це не зовсім те). У Facebook ви можете бачити всі оновлення людини, або жодного оновлення. Немає альтернативи.
На відміну від цього, Google + ви можете фоловити кого завгодно, і вони не повинні схвалювати вас або фоловити взаємно. Це знімає «незручність» від того, щоб підтвердити або спростувати когось як «друга». Результат Twitter’а про-подібних функцій дозволяє нам бачити оновлення від людей, які нам цікаві, наприклад, знаменитостей, політиків, фотографів, і так далі. Ми можемо фоловити та інші твіти людей, навіть якщо вони не підписані на нас.

Твіттер в небезпеці?
Google прийняв модель твіттера «фоловити», «твітів», і інтегрував в Гугл+. Але Google +, здається, пропонує твітів набагато більше, адже тепер є круги! За допомогою Google + можна транслювати ваші твіти орди фоловерів, як і в Twitter, Але 140 символів тепер немає! Ви можете поділитися відео, зображень і т. д.

І зараз дискусії можуть крутитися навколо вашого поста в набагато більшій мірі, ніж в Твіттері — зручніше. Google+ — Твіттер на стероїдах. Google + дозволяє передавати набагато більш багатий набір інформації для ваших послідовників, і це дозволяє їм взаємодіяти з вами і один з одним у всьому, чого тільки душа забажає. Будуть Facebook змушені наслідувати приклад Google з цього питання?

Пас на користь Twitter, однак, полягає в його простоті. Можливо, що простота переможе в підсумку? За збігом (чи ні!) було виявлено не так давно, що Твіттер і Google рассторгли свій договір , в якому Google заплатив солідну суму за те, щоб твіти в режим реального часу з’являлися результатах пошуку Google. Йдемо далі і додамо ще один мінус для Twitter.

Соціальні потоки Заповнені з сміттям – Скажемо ні!

Мало того, що Google + вирішує проблеми приватності, так вони ще і прибрали проблеми новинної стрічки — небажаної інформації. Хто-небудь з цих проблем страждають ваші стрічка новин в Facebook?

  • У вас є сотні друзів, але ваша стрічка новин завжди заповнюється нісенітницею з 5 друзів, які, здається, готові відправляти статуси кожну хвилину.
  • Всі друзі в рівній мірі можуть домінувати у стрічці новин Фейсбуку
  • Немає простого способи, щоб нарізати кубиками оновлення, що надходять у вашу стрічку новин, сортуючи їх по темі або по автору (я підкреслюю, тому що Facebook списки, в більшості випадків можуть зробити це, але функція не є невід’ємною частиною платформи Фейсбуку , і Таким чином, більшість користувачів не знають про це або не бажають використовувати)

За допомогою Google + вище названі проблеми вирішені. Коли люди ділитися чим-то про спорт, вони можуть поділитися новинами з їх спортивними приятелями, і інших неспортивних колег від цього сміття. Попрощайтеся з безладом стрічок новин, які ми бачимо в Facebook. Google тільки що зробив стрічки новин набагато краще. Радійте!

Тусовка На Google +

Google пропонує надто багато нових та інноваційних можливостей для соціальних мереж, щоб їх перерахувати тут. Однією вражаючою особливістю, яку не можна ігнорувати, проте, це щось, зване Тусовкою, в яких ви можете запросити один або кілька кіл, щоб приєднатися до вас в кімнату. В кімнаті включений як текстовий чат, так і відеочат і це реально забійна фішка.
Тусовки також можуть служити в якості віртуального кінотеатру, де ви і ваші друзі можуть дивитися YouTube відео разом як група. Тусовки додали абсолютно новий сенс соціальних аспектів соціальних мереж. Facebook, швидше за все, спробують відтворити цю функцію вже дуже скоро, але вже за допомогою Skype. Я думаю, що знадобиться їм час, щоб повторити успіх Р+.

Такі інструменти, як Skype, Gmail, Tinychat , і навіть сумнозвісний Chatroullete предлогали текст та відео-чат протягом багатьох років. Так чому ж тусовки Google такі класні?

Різниця очевидна.

  • По-перше, реалізація технічного і користувальницького інтерфейсу перспектива на вищому рівні. Тусовки прості у використанні, і вони прекрасно працюють.
  • По-друге, і що більш важливо, це перший випадок, коли текст групи та відео-чату були объединенаы безпосередньо у соціальну мережу у великих масштабах. Бесіда з групою людей, за визначенням, є соціальної активності. Об’єднавши цю діяльність з соціальною мережею Google+ вводить всі атрибути соціалізації, що ми очікуємо, як і люди.

Крім того, Тусовка надає користувачам можливість створювати і видаляти Тусовки на своїх власних умовах, уникаючи сорому і незручності від того, щоб попросити кого-небудь прямо на вході в чат вийти з цього самого чатика.

[adsense]

Крім цих ↑ атрибутів, тусовки пропонують фішку, яка в даний час не має аналогів в цифровий всесвіту: вміння спілкуватися синтересными людьми, такі як знаменитість або вчений, і ви не обов’язково повинні дружити. Це залежить від кожної знаменитості, щоб вирішити, як часто і з ким вони будуть ініціювати тусовки. Тусовки Google пропонують нам можливість зустрітися з друзями, знаменитостями і людьми, які нам цікаві незалежно від того, де ми знаходимося фізично в світі. Це досить дивний!

Немає більше монополії!

Facebook, маючи 1 мільярд користувачів і величезна перевага з точки зору функцій не буде повалений відразу. Кінець гри передбачити неможливо, але одне представляється ймовірним: переможець отримує монополію Facebook, монопольне становище в соціальному просторі мереж, ймовірно, закінчилася. І початок кінця було покладено виходом Гугл+

Хоча Google не вистачає гральні функцій і додатків сторонніх розробників c 3D функціями в порівнянні з Facebook, натомість пропонує чимало дивовижних особливостей, фішок, яких Facebook не пропонує. Щоб успішно конкурувати з новим суперником, Facebook буде змушений вести свою гру, і підносити інновації швидше.

Більше того, ми можемо сподіватися, що Facebook в кінцевому підсумку будуть змушені ставитися до своїх користувачам краще. У кількох доповідях зазначається, що Facebook мають деяку паніку з приводу Google +.

Facebook рухається повільніше порівняно з Google+. Загроза, тим не менш, зростає. Вже деякий відсоток юзерів закрили свої фб-акаунти, і перейшли на гугл+

До чого ми йдемо?

Незважаючи на всі свої сильні сторони, Google +, як і раніше, не вистачає зовсім трохи вуличної магії Facebook. Google + в даний час не пропонує платформу для сторонніх розробників для створення такої дивовижної гри, як Farmville, віджетів, ФБ-грошей, та інших послуг, за які ми любимо Facebook. Google + не має цифровий валюти, як Facebook (ака кредити Фейсбуку). Google + не має реклами.

Очевидно, Google + доведеться постаратися, щоб виграти Facebook. Зате Гугл+ має певну харизму, так сказати, якої немає в Фейсбук. Наступного голу, інфа 100%, ми побачимо багато нового в ФБ, і частина з них буде запозичено з Гугл+. Один рік, і ми, швидше за все, будемо мати дві соціальні мережі, які багато в чому схожі, і якщо Google + виявиться досить потужним, ми побачимо відрив. Потужний відрив від ФБ

Тим не менш, у Google + є секретна зброя, таке, що навіть могутньому Facebook-у буде важко боротися в довгостроковій перспективі.
Це секретна зброя є все, що є у Google, і що не пов’язано з Google +. Грізну армаду продуктів Google, включаючи Gmail, Picasa, Calendar, Docs, Карти, Пошук, Новини, Youtube, Chrome веб-браузер, Blogger, Перекладач, Android, і так далі готові допомогти і приєднатися до Google + в битві за майбутнє соціальних мереж. Ці продукти є кращими у своєму класі, дуже важко відтворювані, і використовується більш ніж мільярдом людей по всій планеті . Як ці продукти повністю інтегрується з Google + ми ще побачимо.

Google користувачі вже смакують цю інтеграцію з новим єдиним інтерфейсом, який в даний час розгорнуто майже у всіх продуктах Google. Чорна смуга статусу обштукатурена у верхній частині Gmail і інших продуктів, що дозволить користувачам заюзать миттєвий Google + одним натисненням кнопки. Багато користувачі відзначають, що отримання оновлень Google +стає цілком приємним і захоплюючим, і, таким чином Google + може стати надзвичайно липким — зависати в онлайні стане легше. Google продукти також отримують новий зовнішній вигляд, який відповідає всім продуктам і в Google +. Ця узгодженість дає користувачам комфорт і знання того, щоб завжди бути в тій же екосистемі незалежно від того, де вони знаходяться в межах всесвіту Google.

На фондовому ринку, безумовно, Google отримав приріст. Акції компанії Google підвищилися в ціні на 12% в порівнянні з тим, коли Google + не був запущений.

Якщо Google дійсно злітає, Twitter, здається, теж в декого серйозні неприємності, і сотні інших наших улюбленців Силіконової долини виходить застаріли…

Для Facebook запуск Google + є будильником для створення інновацій в платформі.
Facebook є моторної компанією, з купою розумних людей, і вони не приймуть цю нову загрозу лежачи. Але загроза реальна, і , здається, могутня. Facebook доведеться намагатися.

Що ж стосується Google, запуск Google + це проникливий крок, особливо для компанії, якій не так пощастило в соціальній сфері.

Google + — скоріше спроба зробити продукти гугла більш кращими, ніж спроба оголосити війну Фейсбук. Таким чином, навіть якщо Google + не зможе конкурувати з Facebook, він все ще зможе представляти великий плюс для продуктів компанії Google і її користувачів. Ось так ось

http://artoha.ru/2011/google-plus/

Схоже

Share on Facebook Share
9
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
9
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here