Google запустила сервіс оповіщення про стихійні лиха

0
811

Shares

Інтернет-компанія Google запустила сервіс інформування про землетруси, повені та інші стихійні лиха Public Alerts, інтегрований з наявним картографічним сервісом Google Maps, повідомляє корпоративний блог Google.

На сторінці сервісу Public Alerts користувач може бачити карту, на якій спеціальними іконками відзначені зони актуальних стихійних лих, які відбуваються в даний момент або прогнозуються синоптиками.

В рамках сервісу передбачено пошук інформації — користувач може ввести потрібний запит в рядок пошуку, аналогічну існуючої в Google Maps.

Розширений пошук інформації по сервісу реалізується за кількома критеріями — типу стихійного лиха або погодних умов, місцем розташування, датою.

Користувач може ввести своє географічне положення вручну, знайти його на карті або скористатися геолокаційні функцією сервісу.

Одночасно із запуском сервісу Public Alers доступна інформація про погоду та загрози землетрусів і повеней від Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США (NOAA), Національної метеорологічної служби США і Геологічної служби США (USGS).

Якщо користувач шукає інформацію про те чи інше стихійне лихо у своєму регіоні на Google Maps і якщо одна із зазначених організацій опублікувала попередження про таке лихо, ця інформація буде першою в результатах пошуку.

Незважаючи на те, що найбільш докладна інформація про погоду розміщена зараз на Public Alerts для США, дані про стихійні лиха в інших країнах світу також можна знайти в Public Alerts. Наприклад, на момент написання матеріалу Public Alers повідомляв про землетруси на півночі Італії, в Аргентині та Індонезії.

При натисканні на будь-який з результатів пошуку Public Alerts продемонструє детальну інформацію про стихійне лихо або його загрозу, включаючи зону поширення, загальні дані про таких погодних умовах, рекомендовані дії при них і посилання на сайти метеорологічних служб.

Сервіс поки працює в тестовому режимі, і Google планує залучати метеорологічні служби інших країн і різні організації до збору інформації для нього.

Це вже не перший сервіс Google, покликаний допомогти людям у зонах несприятливих погодних умов або стихійних лих. У лютому 2010 року компанія запустила сервіс Person Finder, в рамках якого реалізовувала пошук зниклих людей і публікацію даних про жертви стихійних лих та інших масштабних катастроф.

Сервіс використовувався під час землетрусів у Чилі, Новій Зеландії та Японії, а також повеней у Бразилії та Пакистані.

За матеріалами: РИА Новости, http://korrespondent.net

Схоже

Share on Facebook Share
0
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
0
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here