Сметтер — перший унікальний онлайн-сервіс для будівництва та ремонту

0
755

Shares

Шановні читачі ТопОбзор, багато хто з вас зіштовхувалися з ремонтом, будівництвом, а для когось це і професія. І погодьтеся, що практично завжди в такому питанні є безліч труднощів у складанні кошторисів, обліку фінансів, контролю робіт, взаємодії з підрядниками і замовниками.

Парадоксально, але досі не було жодного онлайн-сервісу, який би полегшував життя ремонтникам і будівельникам. На щастя, такий унікальний онлайн-сервіс, Сметтер, нарешті-то з’явився єдиний у своєму роді, на даний момент у нього немає аналогів ні в Росії, ні США, ні в Європі.

І саме про нього ми розповімо в нашому новому огляді.

Сметтер перший сучасний хмарний онлайн-сервіс для створення кошторисів у будівництві та ремонті, який допомагає виконувати моніторинг зроблених робіт, вести фінансові розрахунки і розрахунки по всіх об’єктах.

Такий сервіс важко переоцінити — він економить колосальну масу часу, процес розробки стає прозорим і видимий у режимі онлайн всім учасникам проекту з-за чого істотно мінімізуються ризики роздутих бюджетів, зірваних термінів, поганої комунікації з підрядниками і замовниками і маса інших непередбачуваних ситуацій, які можуть виникати з-за неправильно складених кошторисів та проектів.

Сметтер унікальний тим, що дає можливість в реальному часі створювати і працювати з кошторисами і проектами в будь-якому місці: хоч вдома за комп’ютером, хоч прямо на будівельному майданчику зі смартфона (додаток Android).

Функціонал Сметтер одночасно і простий у використанні і ефективний:

  • Включає зручний редактор кошторисів, в якому вже вбиті всі формули.
  • Дозволяє вести швидкий підрахунок собівартості, націнок, договірної вартості робіт — не пішли в мінус за кошторисом, скільки вам повинен замовник та який прибуток ви отримали та багато іншого.
  • Допомагає організувати спільну роботу з підрядниками і колегами.
  • Дозволяє миттєво створювати необхідні звіти і акти. Наприклад, для замовника або будівельної бригади.

Працювати з онлайн-сервісом Сметтер просто і доступно навіть для людей, які слабо знайомі з комп’ютером.. Після безкоштовної реєстрації ви можете відразу ж приступити до створення нового проекту, кошторису або платежу.

Додавання позиції робіт, послуг, матеріалів інтуїтивно зрозуміло відразу і розташовується в першій вкладці «Бюджетна кошторис». При цьому ви відразу можете вибрати чотири типи робіт (Оплата праці, Матеріали, Механізми, Доставка) та відповідні їм одиниці виміру: кількість, ціну, вартість, вашу націнку, ціну і вартість для замовника. При цьому екрані у верхній правій частині ви відразу побачите розподіл фінансів в залежності від типу робіт. Дуже зручно.

онлайн-сервис для строительства и ремонта

У вкладці «Бюджет закупівель», «Бюджет робіт», «Кошторис замовника» знаходяться детальні дані про вашу кошторисі.

Так, в розділі «Бюджет закупівель» ви не просто бачите поточне положення справ по позиціях і моніторингу бюджету, але й можете додати вашого закупника (через e-mail), який може також працювати з кошторисом і вносити дані про статус виконання завдань. Наприклад, закупивши на складі потрібні вам матеріали, закупник тут же зможе відзначити це в Сметтере, і в режимі онлайн це побачить замовник, виконавець і всі хто знаходиться у проекті.

Схожий принцип діє і для вкладки «Бюджет робіт», там ви додаєте виконавця і точно так само можете відстежувати процес виконання ваших позицій у кошторисі.

В розділі «Кошторис замовника» ви зможете в лічені секунди сформувати звіт для замовника у вигляді таблиць Excel (звіт за планом і звіт за фактом).

Крім того, одним з істотних плюсів сервісу є те, що Сметтер спочатку безкоштовний (тариф Smetter Base). У цій версії доступно більшість функцій сервісу, але є обмеження в 4 кошторису і 4 учасника, зате обмеження по терміну використання немає взагалі.

Якщо у вас серйозні наміри, то завжди можна перейти на платний тариф Smetter Plus (всього 299 рублів на місяць). Він надає розширені функції, такі як експорт/імпорт документів, фінансову статистику, необмежене число кошторисів і 10 учасників.

Варто відзначити, що Сметтер — молодий, амбіційний проект, який стрімко розвивається, на даний момент крім онлайн-версії сервісу Сметтер і мобільний додаток для Android, в активній розробці знаходяться версії програми для iOS, macOS, Windows.

Автор: ТопОбзор для Сметтер. При використанні цього матеріалу активне посилання на http://www.topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
13
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
13
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here