Ефективний онлайн-сервіс для інвестицій

0
824

Shares

Вдалі і прибуткові інвестиції — це один з слонів фінансової стабільності та добробуту, який неможливо досягти без певного багажу знань і досвіду. Тому багато людей роками наближаються до цієї фінансової віртуозності методом проб і помилок, платять багато грошей фінансових та інвестиційних консультантів, проходять різноманітне навчання. Крім того, не секрет, що новачки в цьому питанні легко можуть понести фінансові втрати і розчарування в інвестиційній сфері.

Тому на допомогу таким людям, які готові для серйозних інвестицій, але поки не володіють потрібним набором знань і умінь приходять онлайн-сервіси по інвестиціям.

Одним з таких ефективних інвестиційних онлайн-сервісів є російський сервіс Investments101, який зібрав у собі найкращі практики і методики. Його головна мета — зробити процес навчання трейдингу швидким, простим і зручним, щоб мінімум дій приносив максимум фінансових результатів. Треба зазначити, що це просто знахідка і джерело найрізноманітнішої цінної інформації з інвестицій. Такий сервіс дуже корисний як новачкам, так і більш досвідченим інвесторам, і навіть професіоналам.

Інвестиційний онлайн-сервіс Investments101 включає в себе, в першу чергу, якісну найпотужнішу базу знань у вигляді онлайн-курсів. Це добре продумана модель онлайн-навчання в залежності від рівня знань користувача:

  • Інвестиції 100. Даний пакет включає в себе 7 курсів, починаючи від основ інвестування і закінчуючи особистим фінансовим планом.
  • Інвестиції 200. У цьому пакеті 7 курсів, починаючи від введення в практичний трейдинг і закінчуючи побудовою, оцінкою та оптимізацією торгової системи.
  • Інші курси. У цьому пакеті зібрані різні потрібні курси, за тематикою акцій, облігацій, портфельного інвестування, інтернет-трейдингу, кризової блокнота.

Крім того, інвестиційний онлайн-сервіс Investments101 може запропонувати користувачеві індивідуальний навчальний план залежно від його рівня: початківець, досвідчений професіонал. Пропонується обрати цікаві теми для навчання ( акції, облігації, Піфи і довірче управління, валюта, терміновий ринок, ETF, дорогоцінні метали, FOREX, світові ринки), потім Ви вибираєте зручний графік занять і тривалість уроків.

Якщо Ви не знаєте з чого почати, онлайн-сервіс пропонує пройти спеціальний тест, щоб визначити, який у Вас рівень знань з цього питання. На підставі результатів тестів онлайн-сервіс Investments101 складе для Вас індивідуальний навчальний план, за яким Ви будете займатися. До речі, за такий тест користувач додатково отримає 50 койнов.

В онлайн-сервісі Investments101 є симулятор торгівлі, що дуже важливо для практичних занять. Безкоштовно зареєструвавшись на ньому, користувач отримує віртуальні навчальні 500 000 рублів для навчання. Ви можете купувати і продавати акції, бачити баланс і статистику операцій.

Дуже привабливою та важливою можливістю Investments101 є відкриття реального брокерського рахунку і отримання доступу до інвестування по всьому світу.

Якщо у користувача виникають труднощі чи питання в процесі навчання, відділ підтримки відповість на його запитання і допоможе вирішити проблеми.

Таким чином, очевидно, що інвестиційний онлайн-сервіс Investments101 є зручним і ефективним інструментом знань і умінь для інвесторів різного рівня.

Автор: ТопОбзор

При використанні цього матеріалу активне посилання на http://topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
0
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
0
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here