Сайт з шаблоном WordPress — швидко і легко

0
757

Shares

Шановні читачі ТопОбзор, чи замислювалися ви колись, чому інтернет отримав таку популярність? Чому фактично за пару десятків років ми вже й не уявляємо собі, як це — жити без інтернету. Така всеохоплююча популярність цього явища пояснюється дуже просто. Інтернет надає людям доступ до будь-якої інформації з різних куточків світу. Не має значення, де ви знаходитеся і чим займаєтеся, можна зайти на сайт, наприклад, відомого музею і переглядати картини, сидячи у себе вдома на дивані. Інтернет розширив наші можливості багаторазово.

Крім цього, на сьогоднішній день істотно розпустувалися перспективи для онлайн-бізнесу. Побудувавши свій ресурс, ви зможете співпрацювати з клієнтами з самих різних країн світу, продавати свої товари або інформаційні продукти.

Свій сайт можна зробити і самостійно, для цього варто скористатися безкоштовною системою WordPress. Цей движок давно отримав заслужену популярність у всьому світі, він підтримується багатьма розробниками, для WordPress випускаються різні плагіни. За допомогою WordPress можна легко побудувати як простий сайт-візитку, так і повноцінний багатофункціональний портал.

Щоб сайт був дійсно красивим і сучасним, вам потрібно вибрати відповідний дизайн. Для цього є різні шаблони WordPress, що дозволяють отримати відмінний сайт досить швидко.

Як правило, дизайн шаблону спочатку призначений для якоїсь певної теми, наприклад, для ресторану, для салону краси, для весільного агентства і так далі.

Ми підготували добірку сучасних WordPress шаблонів для різних тем:

WordPress шаблон для сайту дантиста.

Шаблон вже містить всі потрібні розділи сайту стоматології або індивідуального кабінету дантиста. Світлі тони виглядають дуже підходящими для такої теми.

Адаптивний WordPress шаблон на тему портфоліо фотографа

У цьому шаблоні основний упор зроблений на розділи з фотографіями і різні слайдери. Ідеально підійде для сайту моделі, фотографа, для відеооператора.

шаблон WordPress

Адаптивний WordPress шаблон новинного порталу

Відмінно продумана структура головної сторінки, дозволяє зручно розмістити блоки інформації. Кожна сторінка сайту продумана таким чином, щоб читачеві було зручно користуватися інформацією на сайті.

шаблон WordPress

Адаптивний WordPress шаблон на тему подорожей

Ця тема підійде для сайту мандрівника або сторінки туристичного агентства. Є розділ і для постів, і для добірок фотографій.

шаблон WordPress

WordPress шаблон-блог

Шаблон підійде для персонального блогу будь-якої тематики. Ідеальний для статейного сайту різних категорій.

шаблон WordPress

Як бачите, можна з впевненістю сказати, що вибір дуже різноманітний. Вам варто лише визначитися з відповідним дизайном.

При розумному підході, сайт може бути готовий через 7-10 днів.

Можливо, вам ще буде цікавий наш матеріал Мега-огляд: кращі плагіни WordPress (оновлено)

ТопОбзор спільно з TemplateMonster

При використанні цього матеріалу активне посилання на http://www.topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
0
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
0
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here