Як дізнатися, зламаний ваш обліковий запис Google

0
768

Shares

Всі знають, що Google і подібні сервіси збирають про нас інформацію, і багатьом це не подобається. Проте, та ж Google вирішила допомогти своїм користувачам, надавши доступ до цим самим зібраним даними через новий інструмент «Дії облікового запису».

Сенс цього сервісу полягає в тому, що за запитом на вашу електронну поштову скриньку приходить звіт про активності вашого облікового запису Google. Яку користь це може принести? Велику. Наприклад, ви напевно знаєте, з яких пристроїв ви виходите в інтернет, якими браузерами користуєтеся і так далі.

Завдяки звіту, ви можете побачити всю подібну активність, і якщо, приміром, ви користуєтеся тільки браузером Chrome, а в статистикою відзначено виходи в інтернет через Firefox, то цілком ймовірно, що до вашого аккаунту має доступ ще хтось. Може бути, це навіть не зловмисник, а хтось з тих, кого ви добре знаєте, але особиста інформація повинна залишатися особистої, і «Дії в акаунті» відмінно допомагає у відстеженні таких небажаних ситуацій.

Для того, щоб скористатися сервісом, необхідно зайти в налаштування облікового запису Google.

Зліва в списку вибираємо категорію «Продукти». У цій категорії знаходиться праворуч блок під назвою «Статистика», натискаємо «Відкрити звіт». Google запросить адреса, на яку необхідно надіслати звіт.

Після підтвердження нас подякують за використання сервісу. Залишається лише дочекатися, коли посилання на звіт прийде на поштову скриньку.

Після отримання листа натискаємо «Відкрити звіт», Google може запросити повторне введення пароля для підвищення безпеки, після чого перед нами відкривається сам звіт.

Як видно з скріншоту, тут є всі необхідні дані, щоб переконатися в тому, що ваш обліковий запис належить тільки вам. Особливу увагу варто приділити першим двох розділів звіту, присвяченим розташування і використовуваних браузерів і ОС, а також змін параметрів аутентифікації.

Автор: Сергій Суягин

http://lifehacker.ru

Схоже

Share on Facebook Share
0
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
0
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here