Як збільшити дохід Google Adsense в 10 разів: безкоштовний мануал

0
840

Shares

Шановні читачі ТопОбзор, сьогодні ми хочемо поділитися з вами дуже корисною і цікавою інформацією про те, як збільшити дохід Google Adsense в 10 разів.

Ця інформація представлена в мануалі, який є абсолютно безкоштовним, і його автор — Умід, діловий партнер Анна Ященко, відомої SEO-оптимізатора, автора тієї самої ТОП Бази (про це ми напишемо пізніше). Коротка довідка: ТОП База — найкраща і єдина у своєму роді база для якісного просування в інтернеті, яка включає в себе всі існуючі види сайтів для безкоштовного просування.

Даний мануал з’явився саме на сторінках SEO Блогу Анни.

Цікаво те, що автор мануала бере як приклад досить середній сайт, з 1200 унікальних поситетелей на добу і близько 4000 переглядів сторінок з початковим середньомісячним доходом у 60$. Умиду вдалося підняти цю цифру до 600-900$ в міс, і автор стверджує, що це ще не межа.

Звичайно, ніхто не може дати гарантій, що дохід збільшиться саме в 10 разів, але автору цього мануала це вдалося, так що читаємо, вчимося, экпериментируем, алхимичим :-). Ми не сумніваємося, що особливо це буде цікаво для новачків в SEO.

При цьому, процес оптимізації розбитий на дві частини: перша — це оптимізація самого Adsense, і друга — це робота з сайтом.

Даний мануал про те, як збільшити дохід Google Adsense в 10 разів займає всього 9 сторінок і представлений у форматі PDF для безкоштовного скачування.

Крім того, радимо прочитати статті за близькою тематикою Від чого залежить заробіток Google AdSense? і 10 необхідних умов для швидкого показу AdSense оголошень на новому блозі

Матеріал підготовлений ТопОбзор за матеріалами сайту SEO Блог

Схоже

Share on Facebook Share
14
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
14
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here