«чорний адам 2» вже підтверджений — готується нова франшиза з дуейна джонсона

0
28

У більшості випадків сиквели блокбастерів офіційно не входять в активну розробку до тих пір, поки не стануть відомі перші касові збори, тому що голлівуд, схоже, витяг урок зі своєї помилки, коли студії оголошували дати виходу проектів, які так і не побачили світ.

Тим не менш, кінокомікс з великим бюджетом, який є частиною вже існуючої багатомільярдної франшизи з найбільшою зіркою в головній ролі, можна назвати винятком. Не дивно, що сиквели «чорного адама» були частиною плану dc і дуейна джонсона з самого початку.

У новому інтерв’ю collider продюсер хірам гарсіа визнає, що у джонсона не було іншого вибору, окрім як стати частиною нової франшизи про антигероя dceu. Плани на розширення-частина переговорів між продюсерської компанії актора seven bucks, warner bros. І dc films.

У нас завжди було бачення того, що ми хотіли зробити. Коли мова йде про чорного адама, є 100% бачення того, що ми хотіли б робити в багатопрофільному аспекті. Ми зустрічалися з усіма з усіх куточків всесвіту dc, щоб обговорити, як ми можемо втілити в життя певних персонажів, як ми можемо продовжувати і будувати світи на основі деяких з цих персонажів.

Гарсія раніше тизерив, що про спін-оффи вже скоро стане відомо офіційно, так як «чорний адам» запустить франшизу всередині кіновсесвіту dc.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here