Кіоск: всі новинні сайти в одному додатку

0
806

Shares

«Хто володіє інформацією, той володіє світом» — так говорив легендарний Ротшильд. І як показує життя і практика, був абсолютно прав. Важливість і актуальність цієї фрази і в наші дні складно переоцінити. Всі ми живемо в феноменально динамічному сучасному світі, де люди часто просто можуть захлинатися у величезному океані різноманітних потоків інформації, і щоб не захлинутися, дуже потрібні орієнтири, «маяки», які дозволяють бути в курсі актуальних подій з багатьох областей.

Одним з видів таких «маяків» є різні сервіси і додатки для перегляду інформації з самих різних джерел в одному місці. Сьогодні ТопОбзор хотів би познайомити вас, шановні читачі, з одним з таких цікавих додатків, який називається «Кіоск» (Newsstand).

Кіоск — це безкоштовне мобільний додаток, за допомогою якого ви можете складати, організовувати і переглядати будь-які сайти лише в одному місці, в одному додатку. Причому, сайти можуть бути як вже вбудовані в програму у вигляді тематичних добірок, так і сформовані вами в особистому наборі сайтів.

Треба відзначити, що розробники мобільного додатка Кіоск з компанії WOXAPP, потрудилися на славу, підготувавши досить пристойні набори сайтів по різних тематиках: Новини, Стиль життя, Знаменитості, Спорт, Авто, Стиль, Краса, Музика, Фільми, Бізнес, Технології та ін В базах даних зібрані дійсно якісні, цікаві та популярні сайти, переконайтеся самі:

Часто люди дивляться одні й ті ж улюблені новинні сайти, блоги, розважальні сайти та інші ресурси, і щоб організувати цей процес більш зручно, в додатку Кіоск можна створити «Моя вітрина» — це набір сайтів, які ви віддаєте перевагу читати найчастіше. Дуже зручно. Ви самі вирішуєте які сайти та інформація вам цікаві.

При цьому додати сайт у «Моя вітрина» для відстеження новин вкрай просто. Якщо на сайті є в Кіоску, необхідно іконку вибраного сайту перетягнути вгору, «Моя вітрина», а якщо сайту немає в тематичних наборів — потрібно всього лише внести лінк сайту в поле форми і натиснути кнопку «Далі»:

все сайты в одном приложении

При такій організації інформації економиться час, адже все, що вам потрібно і цікаво зібрано в одному місці і не потрібно щоразу шукати і завантажувати в вікні браузерів різноманітні актуальні для вас сайти, адже вони вже завжди під рукою.

Ще одна із зручних функцій Кіоску, що навіть при повільному інтернеті або перевантажених сайтах, ви можете без ускладнень переглядати інформацію з потрібних сайтів, відключивши зображення та/або анімації:

все сайты в одном приложении

І звичайно ж, ви можете легко створювати закладки і ділитися інформацією з друзями в соціальних мережах.

На даний момент мобільний додаток Кіоск розроблено для:

  • Платформи Android
  • Windows Phone

Автор: ТопОбзор

Схоже

Share on Facebook Share
0
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
0
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here