Майстер чіф не буде танцювати в halo infinite

0
21

Вибачте, гравці fortnite-halo infinite не включатимуть танцювальні емоції для спартанців.

Як повідомлялося раніше, багатокористувацька частина halo infinite буде безкоштовною. Це також означає, що у неї буде бойовий пропуск з новою бронею і позами, які можна розблокувати в міру підвищення рівня гравця через випробування. Однак, незважаючи на те, що вони є синонімом безкоштовних ігор і бойових пропусків, танцювальні емоції не будуть включені в halo infinite.

Про це розповіли глава відділу дизайну halo infinite джеррі хук і провідний дизайнер прогресу кріс блом. Тим, хто турбується про те, що infinite буде занадто сильно спиратися на умовні тренди фритуплєек, таких як танцювальні емоції, не варто турбуватися, оскільки розробники пообіцяли, що намагаються не включати їх.

Обговорюючи, як команда визначилася зі змістом бойового пасу, хук сказав:

» ми багато боролися з танцювальними рухами для спартанців. Ми відчуваємо, що більш традиційні гравці відкинуть флоссинг майстра чифа. Однак [персональний] ai може зійти з розуму, ai може робити те, що він хоче робити. Таким чином, ви можете зберегти мілітаристський настрій, не порушуючи того, що ви вважаєте канонічним. Якщо, звичайно, джозеф [стейтен] не складе абсолютно нову історію про танцюючого майстра чифа»»

За аналогічною темою блом і хук також говорили про появу наборів броні не з сеттингу, таких як самурайські обладунки, які ми бачили в деяких трейлерах infinite. Ці комплекти броні були представлені в більшості сезонів halo 3 і викликали досить неоднозначну реакцію спільноти halo.

Блом сказав:

«багатокористувацькі спартанці не є майстром чіфом. Іноді вони мають яскраві кольори. Іноді, як ви знаєте, у reach у них є палаючий шолом. Ми хочемо бути дуже обережними щодо того, як ми ставимося до деяких з цих речей, і це одна з причин, чому ми додали fracture до гри. Те, що ми говоримо з fracture, дуже ясно: «гей, це не канон. Це не спартанець, який бореться з вигнаними»».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here