Nix-крихітна пральна машина барабанного типу

0
17

На kickstarter стартував збір коштів на унікальну пральну машинку від daily neaty. Nix заявлена як найкомпактніша в світі пралка з барабаном. Пристрій підтримує швидке прання всього за 15 хвилин, а управляти всім процесом можна зі смартфона.

розміри nix

Габарити пристрою складають 265 x 405 x 430 мм при вазі в 13 кг.nix настільки маленька, що два екземпляри можна поставити пліч-о-пліч на традиційну побутову пральну машину. Вона не вимагає підключення до водопроводу, так як всередині встановлений знімний резервуар для води. Автоматичні двері з вертикальним підйомом роблять завантаження зручною, а конструкція барабана з нахилом в 20 градусів полегшує витяг чистого білизни і економить воду.

Всередині пральної машинки є підсвічування, щоб нічого не втратити. Барабан виконаний з нержавіючої сталі і має мікроотвори діаметром 2,3 мм, які не пошкоджують волокна одягу і імітують ручне прання.

Присутні чотири режими для щоденного прання. Розумний дозатор миючого засобу оцінює тип забруднення, тим самим знижуючи витрати і заощаджуючи час: одяг автоматично очищається всього за 15 хвилин. А система сушіння fresh-air drying з вбудованим датчиком вологості точно визначає, коли одяг вже сухий.

» nix стирає будь-який одяг, але спеціалізується на догляді за нижньою білизною. Завдяки запатентованій технології uv&steamtech багаторазовий процес стерилізації надійно усуває 100% постільних кліщів і 99,99% плям крові, грибків і бактерій, залишаючи одяг не тільки чистим, але і продезінфікованим», — повідомляється на сторінці продукту.

Керувати машинкою можна за допомогою сенсорного екрану або через додаток для смартфона і голосові команди. Виробник гарантує довгий термін служби і відзначає низький рівень шуму — 60 дб, що стало заслугою ефективного двигуна з прямим приводом nidec.

Стартова ціна — $349 з урахуванням знижки в 47% від рекомендованої роздрібної ціни.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here