Завантажити world truck driving simulator (мод: багато грошей / розблоковані платні машини / вбудований кеш) на андроїд

0
28

world truck driving simulator (мод: багато грошей | розблоковані платні машини) — повноцінний симулятор далекобійника, в якому гравцеві належить сісти за кермо величезних вантажних автомобілів і виконувати на них різні, цікаві завдання з перевезення вантажів. Колесите по різних містах досліджуючи величезну карту з відкритим світом, через небезпечні дороги, де потрібно бути постійно сконцентрованим, щоб не потрапити в аварію.

У грі представлено просто величезна кількість вантажівок, в тому числі європейські та американські, з різною потужністю, автоматичною і ручною коробкою передач. Під різні вантажі потрібно використовувати спеціальні причепи, і з кожним видом належить розібратися і підлаштуватися, адже фізична поведінка транспорту тут практично як в реальному житті.

Звичайно ж не варто забувати і про правила дорожнього руху, потрібно їх строго дотримуватися, щоб не втрачати очки досвіду і не потрапляти під радари і камери, інакше доведеться платити штрафи. По дорозі потрібно заїжджати на пункти зважування, заправні станції, парковки для відпочинку і навіть податкові станції, для сплати мита. Так само тут є зміна часу доби і погодних умов, а так само детальні налаштування за зовнішнім виглядом і технічними характеристиками.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here