10 необхідних умов для швидкого показу AdSense оголошень на новому блозі

0
1043
Shares Шановні читачі ТопОбзор, багато хто з вас зіштовхувалися з ремонтом, будівництвом, а для когось це і професія. І погодьтеся, що практично завжди в такому питанні є безліч труднощів у складанні кошторисів, обліку фінансів, контролю робіт, взаємодії з підрядниками і замовниками.

Shares

Як бути, якщо AdSense оголошення не показуються на першій сторінці?

Ситуація така: був створений новий блог і написано кілька постів. При цьому на головній сторінці AdSense не показується взагалі, а якщо клікнути на лінк, ведучий на статтю, то оголошення показуються, але не в тему і через раз. Чому так відбувається і як змусити AdSense працювати з першої хвилини його встановлення на новому блозі?

Справа в тому, що коли новий блог, то AdSense потрібен час розібратися що до чого. Розбереться він за будь-яких і без вашої допомоги, просто доведеться трохи почекати. Якщо ж хтось страшенно нетерплячий і хоче, щоб AdSense оголошення з’явилися блискавично, то можна виконати деякі прості СЕО штучки. Тим більше, що вони за будь-якої не завадять.

Нижче я написала кілька пунктів, які бажано виконати, перш ніж взагалі встановлювати AdSense на ваш блог або новонароджений сайт.

 • Напишіть заголовок блогу, що містить ключове слово, Наприклад, якщо заголовок буде «Мої думки вголос,» то AdSense буде думати досить довго, перш ніж взагалі покаже якесь оголошення. І як його за це засудиш?

 • Опис блогу зробіть достовірніше і використовуйте ключові фрази в тему блогу.

 • З декількох статей напишіть хоча б одну тему головною ключової фрази.

 • Заголовок статті має містити ключевики.

 • По ходу статті, виділіть хоча б один раз ключову фразу або слово жирним шрифтом або курсивом.

 • Якщо у статті є підзаголовки, що містять ключові слова, то виділіть ці підзаголовки теж.

 • На панелі блогу напишіть розділи блогу містять ключові слова. Наприклад, замість слова «Лінки» напишіть «Лінки за кредитними картками»

 • Якщо у вас є який-небудь додатковий блог, то поставте там лінк містить головне ключове слово і направте це лінк на новий блог.

 • Якщо ви збираєтеся ставити AdSense на панелі новенького блогу, то я не раджу ставити код самим першим в самому верху панелі. Поставте його на новому блозі нижче на панелі, наприклад після списку категорій або тегів. Чи бажано написати хоча б пару рядків про що ваш блог, а вже під цим коротким описом теми блогу поставити AdSense.

 • Ні в якому разі не пишіть над Адсензом ніякого заголовка! Це категорично проти правил. Наприклад, якщо ви напишіть, скажімо на панелі заголовок «Як Заробити в Інтернеті» і відразу під заголовком поставите AdSense, то ви дуже грубо порушите правила AdSense.

 • Поставте картинку в пост або на панелі блогу. У назві іміджу использйте ключове слово, також поставте ключове слово ALT картинки
 • Тепер можете ставити AdSense. Я вам гарантую, що він буде показувати оголошення з першої хвилини установки, навіть якщо ваш блог абсолютно новий і містить лише один пост.

  ТопОбзор за матеріалами http://businesswithoutstress.com/

  Схоже

  Share on Facebook Share
  0
  Share on TwitterTweet
  0
  Share on Google Plus Share
  Share on Pinterest Share
  0
  Share on LinkedIn Share
  Share on Digg Share
  0
  Total Shares
  comments powered by HyperComments!

  ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here