5 веб-сервісів для віддаленого доступу до вашого компютера

0
830

Shares

Можливість дистанційної роботи з комп’ютером — річ просто незамінна і важлива. Віддалений доступ (Remote access ) до вашого ПК дозволяє отримати доступ до всіх ваших файлів, програм з іншого комп’ютера через інтернет з будь-якої точки світу в будь-який час. Це дає можливість організовувати спільні мітинги, інтерактивні конференції, спілкуватися з друзями, демонструвати роботу програм і багато іншого на що вистачить фантазії :-).

Віддалений доступ до комп’ютера здійснюється за допомогою спеціальних додатків, веб-сервісів, які ви просто завантажуєте через інтернет. Існує досить багато пропозицій сервісів віддалених доступів. В даному огляді ми розглянемо 5 веб-сервісів для віддаленого доступу до вашого комп’ютера, які є на даний момент найбільш зручними і функціональними.

1. TeamViewer

TeamViewer — безсумнівно, один з лідерів серед сервісів віддаленого доступу до ПК. TeamViewer всього за кілька секунд встановлює з’єднання з будь-яким ПК або сервером в світі.

Ви можете віддалено управляти комп’ютером вашого партнера так, ніби ви сидите за ним. Все, що потрібно від вас або вашого партнера, — це завантажити спеціальний модуль TeamViewer і запустити його. Програма видає йому ідентифікатор комп’ютера і пароль, він повідомляє їх вам по телефону або месенджера, і ось ви вже працюєте на його комп’ютері. Більше ніяких зусиль не потрібно — не потрібно встановлювати програму, не потрібно налаштовувати.

Передача даних в TeamViewer здійснюється за допомогою стандартних веб-протоколів, так що не потрібно просити системного адміністратора що-небудь вирішувати, відкривати конфігурувати. Скачав, запустив — і все працює.

TeamViewer включає повне шифрування даних, що базується на обміні особистими/публічними ключами RSA і шифруванні сеансу AES (256 біт). Ця технологія заснована на тих же параметрах, що і https/SSL, і вважається абсолютно безпечною серед використовуються в даний час стандартів.

Обмін ключами також гарантує повний захист даних від клієнта до клієнта. Це означає, що наші сервери-маршрутизатори не можуть контролювати потік даних.

TeamViewer надає дві версії:

  • Безкоштовна для некомерційного використання, однак безкоштовна версія має ряд обмежень. Не підтримується крос-платформна робота, клієнтський модуль можна вбудувати логотип своєї компанії, немає можливості використовувати для з’єднання високопродуктивні сервери компанії, не підтримується установка на серверні системи, кількість партнерів при проведенні презентації обмежена двома.
  • Платна — ліцензія з необмеженим терміном дії в трьох варіантах : бізнес, преміум і корпорація. Її вартість варіюється від 700…3200.е. за одну ліцензію.

TeamViewer працює на операційних системах Windows, Mac OS X, Linux, iOS і Android.

2. LogMeIn

LogMeIn — одне з популярних програм для віддаленого доступу до ПС. Воно дозволяє швидко і легко керувати віддаленим комп’ютером через Інтернет, як якщо б ви сиділи прямо перед ним. Додаток дуже просто в установці і є 100% безкоштовна версія для використання, в яку входить, крім усього іншого, програми для віддаленого доступу на ваш ПК з будь-якого iPad/iPhone і що важливо — у безкоштовній версії використовується 256-bit SSL шифрування, як і в платній.

Платні версії стартують від 12 євро за 1 комп’ютер на місяць, є багато різних пакетів за цінами і функціоналу. Наприклад, чим більше комп’ютерів Ви хочете підключити за допомогою LogMeIn, тим нижче ціна за 1 комп’ютер.

3. ShowMyPc

ShowMyPc — ще один веб-сервіс для віддаленого доступу та спільного використання комп’ютера. Є стандартний набір віддаленого доступу і адміністрування. Є безкоштовна версія, але вона досить обмежена по функціоналу і підходить для невеликих завдань, зате платні версії коштують досить демократично в ціні і стартують від 14.е. в місяць.

4. UltraVNC

UltraVNC — потужне, просте у використанні і головне — безкоштовний додаток, що використовує протокол VNC для управління віддаленими робочими столами на інших комп’ютерах.

Підтримує стандартний набір віддаленого доступу. Крім віддаленого управління, підтримуються додаткові можливості, такі як модуль шифрування для безпечного клієнт-серверного з’єднання. Містить модуль Java Viewer, який дозволяє отримати доступ до комп’ютера, використовуючи простий Web-браузер, що підтримує Java. Також можлива відправка файлів, чат і різні методи аутентифікації. Досить цікава одна з можливостей програми — тонке налаштування серверної частини, наприклад, якщо ви хочете приховати наявність на віддаленому комп’ютері програми-сервера.

5. RealVNC

RealVNC — програма для віддаленого доступу до комп’ютера. Існує безкоштовна версія під Windows і Linux, але вона підходить тільки для індивідуального віддаленого доступу, крім того безкоштовна вресия не підтримує безпечне шифрування. Платні версії містять стандартний набір по віддаленому доступу і стартують від 30 в.е. за 1 комп’ютер

На відміну від деяких інших інструментів для роботи з VNC, RealVNC поставляється в комплекті з серверних і клієнтських компонентами, дозволяючи встановити все необхідне програмне забезпечення в одному пакеті. RealVNC дає можливість здійснювати віддалене адміністрування без використання сторонніх додатків.

ТопОбзор за матеріалами technobuzz.net

Схоже

Share on Facebook Share
7
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
7
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here