Цікаво: що нового в WordPress 4.6

0
816

Shares

Ура! 16 серпня вийшла нова версія CMS WordPress 4.6, яка називається «Pepper Adams», за традицією названа на честь легендарного джазового виконавця. На цей раз Парку Фредеріка «Пеппера» Адамса III (1930-1986), американського джазового виконавця (баритон саксофон) і композитора.


Отже, що ж що нового в WordPress, на що варто звернути увагу :

Спрощені оновлення

Коли ви раніше оновлювали тему або плагін WordPress, в процесі оновлення система перенаправляло вас на додатковий екран. Цього більше немає у версії 4.6. Тепер оновлення, установка і видалення плагінів і тем відбувається на тій же сторінці. Дуже зручно!

Системні шрифти в адмінці

Консоль WordPress тепер використовує шрифти, які у вас вже встановлені, завдяки чому вона завантажується швидше і виглядає більш звично на будь-яких пристроях. Хоча, зовнішній вигляд шрифтів може трохи відрізнятися тепер в різних браузерах.

Почитайте, також Мега-огляд: кращі плагіни WordPress (оновлено)

Поліпшення в редакторі

Перевірка посилань при наборі

Тепер, якщо Ви випадково ввели в редакторі некоррестную посилання, редактор автоматично це перевірить і зверне вашу увагу на це.

Відновлення вмісту

А раптом пропав інтернет, а ви як раз писали пост! Тепер це не страшно, дані не пропадуть, оскільки тепер коли ви набираєте текст, WordPress зберігає його в браузер. У версії 4.6 відновлення збереженого вмісту стало ще простіше.

Під капотом

Підказки по земельних ресурсах

Підказки по ресурсів допомагають браузерам визначити, які ресурси завантажувати і обробляти. WordPress 4.6 автоматично додає їх для стилів і скриптів, роблячи ваш сайт ще швидше.

Швидкі запити

HTTP API тепер використовує бібліотеку Requests, яка покращує підтримку стандартів HTTP і додає заголовки без урахування регістру, паралельні HTTP-запити і підтримку інтернаціональних доменів (IDN).

WP_Term_Query і WP_Post_Type

Новий клас WP_Term_Query додає гнучкості при запиті інформації про елементи, а новий об’єкт WP_Post_Type робить роботу з типами записів більш передбачуваною.

API для реєстрації довільних полів

API для реєстрації полів було розширено і тепер підтримує типи, опис і налаштування видимості для REST API.

Перекази за запитом

WordPress встановить і буде використовувати свіжі мовні пакети для ваших плагінів і тем по мірі їх створення співтовариством перекладачів WordPress.org.

Оновлення JavaScript-бібліотек

Включені Masonry 3.3.2, imagesLoaded 3.2.0, MediaElement.js 2.22.0, TinyMCE 4.4.1 та Backbone.js 1.3.3.

API для валідації та повідомлень в інтерфейсі налаштування тим

У налаштувань тепер є API для перевірки обмежень валідації. Інтерфейс налаштування тим тепер підтримує повідомлення, які використовуються для відображення помилок валідації.

Режим мережі — швидше, ніж коли-небудь

Кешируемые і універсальні запити покращують роботу панелі керування мережею. Нові класи WP_Site_Query і WP_Network_Query дозволяють створювати складні запити з меншими зусиллями.

ТопОбзор за матеріалами wordpress.com.

Схоже

Share on Facebook Share
3
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
3
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here