Facebook була обізнана про рівень «проблемного використання» своєї соціальної платформи

0
21

Згідно з даними чергової порції внутрішніх документів, опублікованої wall street journal (wsj), facebook власними силами встановила, що кожен восьмий користувач платформи повідомляв про «проблемне використання» соцмереж. Йдеться про інтернет-залежність, яка заважає сну, роботі і особистим відносинам.

Джерело зображення: geralt / pixabay.com

За даними видання, в штаті платформи був відділ, який займався питаннями благополуччя користувачів. Його співробітники запропонували кілька способів стримування» проблемного використання » сервісу. Деякі з них були впроваджені, проте в 2019 році компанія закрила даний відділ.

Пратити рейчоудхури (pratiti raychoudhury), віце-президент з досліджень під володіє facebook компанії meta, заявила в своєму блозі, що wsj спотворило отримані дані. За її словами, компанія » у всіх наших багаторічних зусиллях була залучена [у вирішення проблеми] і підтримувала людей, які користуються нашими сервісами, щоб краще зрозуміти їх, допомогти їм і подолати складності, пов’язані з використанням [сервісів]. Ось чому ця робота велася протягом багатьох років, в тому числі і зараз». На думку пані рейчоудхурі « «проблемне використання не дорівнює залежності«, і компанія надає»функції, які допомагають людям керувати своїм досвідом у наших додатках і сервісах».

Це чергова публікація wsj із серії, яка отримала назву «facebook files». В основу серії лягли внутрішні документи компанії, надані інформатором і колишньою співробітницею френсіс хауген (frances haugen). Судячи з цих документів, facebook обізнана про низку проблем, пов’язаних з платформами. Зокрема, компанія не просто знала, а й самостійно встановила, що соцмережа instagram становить загрозу для користувачів підліткового віку. Хауген дала свідчення перед конгресом сша і заявила, що без втручання регуляторів змін в кращу сторону не буде.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here