Facebook + Twitter: огляд 30 сервісів

0
873

Shares

Digsby – дуже простий та одночасно багатофункціональний сервіс для управління в соціальних мережах, форумах, чатах і електронній пошті. Об’єднує контакти Facebook, Twitter і MySpace і інших сервісів в один список, і надає стрічку повідомлень про події в соціальних мережах. Взаємодіє з Gmail, GTalk, Yahoo, ICQ.

Feedalizr – клієнт сервіс для робочого столу, який дозволяє бути в курсі новин і подій у друзів в соціальних мережах. Працює з фотографіями, зображеннями і відео. Посилання, скачування, завантаження, перегляд Twitpic. Facebook, Twitter, FriendFeed і Flickr. Оновлення статусу, відповіді на повідомлення, коментарі, можливість вставляти і дивитися відео.

Foller.me – сервіс додаток, що надає найдетальнішу інформацію про конкретного користувача для визначення його характеру і переваг за мінімальний період часу. Визначає найбільш суттєві пости. Працює з 3 хмарами тегів: тематики, і хештеги @публічні відповіді. Відстежує і зазначає географічні дані на карті Google Map, темпи зростання послідовників конкретного профілю за 28 останніх днів.

FriendBinder – багатопотоковий клієнт агрегатор для інтеграції соціальних мереж, що допомагає відслідковувати в одному сервісі, дії друзів з різних соціальних мереж. Twitter, Facebook, Flickr, YouTube, Digg, Last.fm і RSS/Atom. Дозволяє вести облік всіх своїх друзів в одному місці, надсилати оновлення і відповіді, заощаджуючи час користувача.

Moodspin – дуже проста програма додаток для роботи з фотографіями та зображеннями, що дозволяє поділитися своїми почуттями і настроєм з друзями, через текстові повідомлення, кольору, смайлики і багато іншого. Оповіщення, можливість змінити профіль зображення, що дозволяє друзям побачити настрій користувача, навіть не бачачи останні текстові оновлення.

NutshellMail – безкоштовна програма помічник об’єднує Facebook, Twitter, MySpace, LinkedIn і e-mail. Призначена для зайнятих ділових людей, які економлять свій час. Організовує в єдиний центр всю активність в різних сервісах за встановленим користувачем графіком. Пошук, новинні стрічки, оповіщення, відповіді, списки, нові послідовники, Дні народження, вхідні повідомлення та написи на стіні.

OrSiSo – програма-клієнт, що дозволяє об’єднати відвідування декількох соціальних мереж, з доступом до всіх з центрального програми, без необхідності звертатися до кожної окремо. Має кілька варіантів фільтрації і блокування небажаних даних, вбудований мульти-чат-клієнт. Підтримує Facebook, Twitter, ЖЖ, Flickr, LinkedIn і GTalk.

Seesmic Desktop – безкоштовний клієнт додаток для об’єднання соціальних мереж Фейсбук та Твіттер на робочому столі, з коментарями та уподобаннями.

Trillian Astra – мульти клієнт, що забезпечує сумісність для обміну миттєвими повідомленнями. Доступний на багатьох пристроях, платформах і в соціальних мережах, які працюють разом, як одне ціле. Facebook, Twitter, MySpace, Skype, ICQ, Mac, Google Talk і Windows XP, Vista, 7. Дозволяє підключатися до декількох сервісів в один час, і керувати ними одночасно і ефективно з реальним статусом.

TweetDeck – дуже функціональна програма для обміну і організації інформації в реальному часі.

Tweetings – багатофункціональна, при цьому проста і легка у використанні, програма-клієнт для мобільних телефонів, Facebook, Twitter та інших сервісів. Apple iPhone, IPod Touch і ITunes. Tweetings для Windows. Tweetings для Chrome. Ретвіти, визначення місцезнаходження користувачів.

Tweetphoto – безкоштовна платформа додаток для обміну в реальному часі фотографіями та зображеннями в соціальних мережах. Дозволяє користувачам легко і швидко публікувати і використовувати фотографії. Багатофункціональний сервіс для соціальних мереж.

TweetPo.st – клієнт додаток, для тих, хто використовує Twitter, як основний інструмент, і бажає оновлювати статус Facebook і не спамити друзів. Постинг на стіну, можливість друзям дивитися відео і фотографії в новинах.Функція ігнорування відповідей.

TweetUrMusic – музичний сервіс додаток, що дозволяє публікувати нові пости і слухати музику, свої улюблені аудіо композиції, разом з іншими користувачами і разом з спільнотою по інтересам і смакам. Мікси від сервісу скачування музики Play.me і Twitter API.

Twibbon – простий і ефективний онлайн сервіс, який дозволяє бути в курсі останніх оновлень, гарячих новин і тенденцій. Навігація по категоріям брендів, для об’єднання невеликих груп талановитих людей.

Twitgether – повнофункціональний клієнт сервіс для соціальних мереж. Підтримка декількох акаунтів Twitter з автоматичним оновленням. Пошук, постинг, перегляд профілю, виконання unfollow, можливість відзначити прочитане, перекладач. Facebook, Twitter, MySpace, iGoogle та Gmail.

Bookmarks Bar – швидка, універсальна безкоштовна програма керування закладками браузера на основі потреб, синхронізуюча посилання на цікаві сайти. Легко настроюється і більш зручна, ніж представлена браузером Firefox. Має численні аксесуари. Взаємодіє з соціальними сайтами Facebook, Twitter, ЖЖ, Delicious, Google Bookmarks, Google Notebook, Google Reader, Blogger, FriendFeed, LinkedIn, MySpace, Plurk, Digg і RSS-каналами.

Boxcar – клієнт сервіс звукових повідомлень, що повідомляє, що хтось згадав даного користувача на своїй сторінці, цікаві теми. Працює з електронною поштою. Оновлюється кожен 15 хвилин. Можливість відділення прочитаних і непрочитаних повідомлень. Ретвіти. Є версія для iPhone.

Mytweetmark – програма додаток, для приватних користувачів і корпоративних клієнтів, яка відстежує трафік, і тих хто переглядав сторінки в Twitter і Facebook. Сервіс організації інформації, категорій, закладок і блогів. Працює з хештегом.

PhotoCaps – програма-клієнт, яка забезпечує швидкий і простий спосіб додати дотепних заголовків, корисних анотацій, жартівливих виразів до фотографіям користувача, до того, як він поділиться ними з друзями і послідовниками. Масштабування фотографій. Додавання графіки, смайликів і написів в будь-якому місці на фотографії, з можливістю перетягування, зміни розміру та обертання. Інтегрується в Facebook, Twitter і e-mail.

Ultimate – клієнт додаток, що зводить до мінімуму кількість кліків, при отриманні максимального результату. Об’єднує в браузер найпопулярніші соціальні сервіси та їх використання. Facebook, Twitter, MySpace і FriendFeed. Ведення декількох облікових записів в Твіттері, відправка повідомлень, написання на стіні Facebook, додавання коментарів і ще більш 100 функцій.

Upside Down Теxt – жартівливий сервіс додаток для тих, хто втомився і хоче трохи відволіктися, і розвіяти нудьгу. Вам набридли шрифти Times New Roman і Arial? Цей сервіс перевертає повідомлення задом наперед, тобто на 180 градусів, як відображення в дзеркалі. Швидкий, простий, безкоштовний і не вимагає реєстрації. Працює з російською мовою. Взаємодіє з Twitter, Facebook, MySpace, YouTube, електронною поштою, листівками і документами Word.

140 Characters – інноваційна стильна програма додаток для соціальних медіа. Надихаючі цитати від комедії до поезії, від кращих письменників. Просте керівництво по стилю для стислій формі, гумор, робота з репутацією, музика, відео, фотографії. Коротко кажучи, говорящая книга на iPhone, з змістом, що постійно оновлюється.

AIM – легка програма додаток для Mac, iPhone, IPod Touch, Windows, ICQ, SMS, і 3G мереж. Повідомлення, відстеження оновлень, визначення і відображення місця розташування в режимі реального часу. Настроювання кількох облікових записів на одному екрані, з можливістю перемикання між ними в будь-який момент. Робота із зображеннями.

Landscape Tweeting – програма-клієнт для iPhone, IPod Touch з великим набором зображень. Дозволяє працювати з Twitter і Facebook, оперативно оновлювати статус. Розфарбовування, шрифти і пейзажі. Трендові теми в повноекранному режимі.

Selective Tweets – клієнт селекціонер повідомлень, що об’єднує Facebook і Twitter. Покращена система відстеження оновлень, ретвітів і коментарів.

Short Reviews – клієнт додаток, представлений у вигляді книги відгуків, інтегрованої з Twitter. Взаємодіє з Facebook. Дозволяє користувачеві відслідковувати переглядаються його друзями фільми, цікаву музику, новини, книги і телевізійні шоу. Огляд тих речей, які користувачі люблять дивитися, слухати і читати.

Speedsy – легка програма клієнт браузера Firefox, яка повідомляє користувача про нові повідомлення в Twitter. Працює c оновленнями Facebook, Gmail, Google Wave, Tumblr і Reddit. У даний момент пропонує спробувати свою бета-версію, для отримання оновлень з своїх улюблених соціальних мереж, прямо в браузері. Зручний перегляд всіх оновлень. http://speedsy.com/?invite=twitterfriends

ZellR – клієнт агрегатор для інтеграції в соціальні мережі, використовуючи профіль на Twitter. Дозволяє швидко зареєструватися і увійти в різні соціальні мережі і сервіси, такі як Facebook, TwitPic та інші, використовуючи вже наявні дані користувача в Твіттері. Використовує профіль користувача URL, як бізнес-карту, яка містить всю важливу інформацію про користувача. Працює з фото і відео.

джерело: http://sarafannoeradio.org/

Схоже

Share on Facebook Share
0
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
0
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here