Індивідуальні проксі для будь-яких соціальних мереж

0
770

Shares

Шановні читачі ТопОбзор, сьогодні ми поговоримо на вельми актуальну для багатьох SMM-ників тему. А саме – які вибрати проксі для роботи в соцмережах! Здавалося б, чого там вибирати: забив в Яндекс або Google «купити проксі» і вуаля – купуй, не хочу! Однак не все так солодко.

Багато сервіси реалізують свої проксі десяткам, а то й сотням клієнтів. А від моменту запуску цих ip-шників і до цього часу ними користувалися тисячі тисяч людей. Уявіть, наскільки заюзанны такі проксі! І немає їм ні відпочинку, ні white-листа.

Звичайно, є магазини, де можна придбати індивідуальні проксі по 60 і 80 рублів. Однак через те, що ці ресурси досить популярні, кількість клієнтів у них перевалює за тисячі або навіть десятки тисяч! А діапазон ip-адрес у них не гумовий. Відповідно до покупки таких проксі ними вже могли користуватися сотні і сотні людей, заганяючи айпишники в бан і чорні списки як соціальних мереж, так і ПС.

Так що ж робити, запитаєте Ви, де брати «незаймані» і при цьому швидкі, анонімні проксі? У недавно відкритому магазині PROXYBIZ.RU будь SMM-спеціаліст зможе придбати для своїх цілей невикористані раніше індивідуальні IPv6 і IPv4-проксі! Тут Ви знайдете російські і зарубіжні ip-адреси з досить скромним розцінками.

При заході на сайт ми бачимо, що це не сайт, а стильний лэндинг. У першому ж його блоці можна відправити заявку на отримання безкоштовної консультації про проксі. Для цього достатньо заповнити 3 поля, вказавши своє ім’я, адресу електронної пошти і те, як збираєтеся використовувати проксі (для яких сайтів, дій, з яким софтом і т. д.).

У наступному блоці знаходиться каталог проксі, в якому можна придбати ip-шники. Опис кожної категорії містить у собі ціну, термін оренди і протокол проксі. Щоб придбати останні досить натиснути на кнопку «КУПИТИ ПРОКСІ» і оформити заявку.

При оформленні заявки вказується ім’я покупця, електронна адреса (для зворотного зв’язку), вид і кількість проксі. Потім слід клацнути на кнопку «Відправити заявку».

Индивидуальные прокси

Варто відзначити, що це НЕ автоматичний сервіс, тому проксі НЕ будуть видані відразу ж після відправлення заявки або оплати! Видача проксі здійснюється тільки вручну. Оплата клієнтом проводиться аналогічно через систему WebMoney, Яндекс.Гроші, QIWI або Western Union. Реквізити для оплати висилаються за запитом службою підтримки.

Можливо, дехто з читачів ТопОбзор зараз посміхнуться, мовляв, треба ще чекати поки видадуть проксі. Однак саме завдяки відсутності дорогої автоматизації в даному магазині можна купити IPv6-проксі від 7 рублів за одиницю в той час, як в сервісах з автоматичною видачею ip аналогічні проксі коштують від 25 рублів і вище.

Але повернемося до розбору нашого магазину. Нижче каталогу знаходиться блок зі спеціальною пропозицією, яка дозволяє отримати кілька десятків проксі в подарунок. Зрозуміло, при виконанні клієнтом певної умови (купівлі понад 100 IPv6).

Ще нижче розташовано міні-F. A. Q. з відповідями на найбільш часто виникають у відвідувачів сайту питання.

Индивидуальные прокси

Далі йдуть переваги сервісу, відгуки покупців, контакти і форма зворотного зв’язку. Але це не дуже цікаво, тому давайте повернемося до обговорення самих проксі!

Що таке IPv6-проксі і де ними можна користуватися?

«IPv6 — нова версія протоколу IP, покликана розв’язати проблеми, з якими зіткнулася попередня версія (IPv4) при її використанні в Інтернеті, за рахунок використання довжини адреси 128 біт замість 32.» — розповідає нам Вікіпедія.

Виглядає IPv6 приблизно так «2001:0 db8:11a3:09d7:1f34:8a2e:07a0:765d». Таким же чи трохи укороченим його бачать всі соціальні мережі, що підтримують даний протокол.

До речі, про це! На сьогоднішній день в список соцмереж, підтримують IPv6, входять:

  • ВКонтакте;
  • Instagram;
  • Google+;
  • Facebook

Серед тих, хто не підтримує IPv6, значаться: Однокласники, Twitter і, можливо, деякі інші соціальні мережі, які у нас поки що не дуже відомі.

Виходячи з особистого досвіду і досвіду багатьох клієнтів PROXYBIZ, можна сказати, що індивідуальні IPv6-проксі чудово підходять для роботи з Инстаграмом і Вконтакті!

Хочуть чутки, що, нібито, IPv6 як самотня тополя в чистому полі – відразу кидається в очі» соціальним мережам і тому з них не можна працювати. Однак це лише домисли, які на практиці жодного разу не підтвердилися, а навпаки – повністю заперечувались.

Єдине, що було доведено в ході роботи – це неможливість реєструвати акаунти Instagram на IPv6-проксі. Однак і тут є альтернатива – використовувати IPv4-проксі, які також можна придбати в даному сервісі.

Що стосується ВКонтакте, то тут все ідеально! Жодної блокування проксі ні у одного з клієнтів магазину (на даний момент)! Висока швидкість авторизації в будь-якому SMM-софті або браузері, повна анонімність і відсутність помилок, як у випадку з іншими ip.

Крім IPv6 PROXYBIZ можна орендувати і звичайні IPv4-проксі (теж індивідуальні). Ціна на них досить висока – 100 рублів за одиницю, але при великих обсягах знижується до 80 рублів за штуку. Плюс даних проксі в тому, що їх приймають абсолютно будь-які сайти і соціальні мережі. Крім того, ймовірність того, що хтось ними користувався раніше досить мала, тому такі проксі чисті і ніде не засвічені.

Висновок

Якщо Ви уважно читали огляд, то вже зрозуміли, що IPv6-проксі набагато вигідніше купувати в PROXYBIZ, ніж у розкручених сервісах, де їх юзають тисячі користувачів. Причому вигода полягає не тільки в чистоті і індивідуальності адрес, але і в низьких цінах, яких не побачити ні в одному з популярних магазинів аналогічних товарів.

Крім того, сьогодні ми дізналися щось нове і закріпили свої пізнання щодо використання проксі IPv6-протоколу в соціальних мережах. Сподіваємося, що ця інформація стане Вам у пригоді і Ви її зможете використати з найбільшою користю для своїх проектів!

Схоже

Share on Facebook Share
3
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
3
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here