Інтернет-еквайринг Fondy — сервіс прийому онлайн-платежів на сайті

0
797

Shares

Шановні читачі ТопОбзор, якщо інтернет-ресурс має комерційну спрямованість і на ньому можна придбати якийсь товар, то покупці повинні мати кілька можливостей оплати своєї покупки за допомогою еквайрингу. Для зручності користувачів прийом оплати може бути здійснено, наприклад, з використанням сучасної еквайринг системи Fondy, що має кілька переваг по відношенню до аналогічних електронних платежів.

Що таке платіжна система Fondy?

Якщо говорити простими словами, Fondy — це платіжна система, через яку користувачі розплачуються за свої покупки на інтернет-майданчиках методом еквайрингу. Fondy дуже зручна, проста і зрозуміла як для покупців, так і для власників сайту, а тому між ними можна встановити нормальний фінансовий потік. Характерні особливості Fondy як платіжної системи полягають у таких моментах:

 • платежі здійснюються практично моментально, оскільки процес передачі операції від клієнта до банку, що здійснює еквайринг, становить всього декілька секунд;
 • платіжна система обслуговує близько 30 світових валют, а тому через Fondy можна здійснювати прийом грошей з різних держав, тим самим істотно розширюючи свій бізнес;
 • банк, що здійснює еквайринг операції, перерахують кошти на рахунок власника сайту, що надійшли в якості платежу від клієнта, вже на наступний день. При цьому можна роздрукувати необхідні бухгалтерські документи або завантажити їх в електронному вигляді;
 • Fondy як платіжна система адаптована для мобільних пристроїв, а тому прийом грошей буде здійснюватися в будь-яке зручне для клієнта час і місце — і на офіційному сайті, і через мобільний додаток.

платежная система Fondy Кожен клієнт може з легкістю заплатити за свою покупку через еквайринг Fondy, який дозволяє переводити гроші з пластикових карт, так і з електронних гаманців.

Переваги платіжної системи Fondy

Популярність платіжної системи Fondy постійно зростає, і це не просто так — даний еквайринг володіє певними перевагами, якими обов’язково потрібно скористатися:

 • Всі платежі Fondy захищені спеціальними технологіями, такими як 3D-Secure і SecureCode, а також системою безпеки «FondyAntifrau». Завдяки такому підходу прийом грошей захищений від несанкціонованого втручання третіх осіб, що добре і для користувачів, і для власників ресурсів.
 • Система еквайрингу Fondy розроблена і підтримується на основі високотехнологічних способів ведення бізнесу в Інтернеті.
 • Для її використання необхідно завантажити спеціальні модулі і встановити їх відповідно до розробленої інструкції.
 • Платіжна система Fondy дозволяє автоматизувати процес прийому грошей, для чого користувачеві потрібно буде просто натискати кнопку «оплатити».
 • Низькі тарифи — від 2,5% до 3%, а також індивідуальні тарифи в залежності від щомісячного обороту і геолокаціі вашого сайту (вибираємо потрібний регіон на оф. сайті платіжної системи Fondy в самому низу сторінки. Доступні країни: Україна, Росія, Словаччина, Казахстан і Європа.
 • Еквайринг дозволяє створити і використовувати особистий кабінет, в якому можна формувати і вивантажувати аналітичні дані за конкретний період в зручному форматі, наприклад, Excel, здійснювати управління платежами, надавати повний або обмежений доступ декількох користувачів і д. р.
 • платежная система Fondy Найголовніше — платіжна система Fondy дозволяє розширити можливості бізнесу, оскільки з її допомогою можна створити вигідні умови оплати для своїх клієнтів. При цьому весь процес прийому грошових коштів через Fondy захищається спеціальними програмами, що виключає їх несанкціоноване використання. Крім того, кожен власник бізнесу може контролювати фінанси, які надходять через Fondy, тобто не просто отримувати необхідну інформацію, а й аналізувати її з різних позицій. Завдяки такому підходу можна виявити проблемні ділянки еквайрингу в плані фінансових відносин з покупцями і знайти шляхи їх усунення для створення умов ефективного ведення бізнесу.

  Автор: ТопОбзор спільно з Fondy. При використанні цього матеріалу активне посилання на http://www.topobzor.com обов’язкова.

  Схоже

  Share on Facebook Share
  1
  Share on TwitterTweet
  0
  Share on Google Plus Share
  Share on Pinterest Share
  0
  Share on LinkedIn Share
  Share on Digg Share
  1
  Total Shares
  comments powered by HyperComments!

  ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here