Корисно: онлайн-курси для front-end розробника російською

0
809

Shares

Перш ніж розглядати онлайн-курси для front-end розробника російською, давайте відповімо на питання хто такий Front-end розробник?

Front-end розробник (він же — front-end (фронт-енд) програміст ) — це розробник, який займається клієнтською частиною сайту, це один з найбільш затребуваних на даний момент ІТ-фахівців. Це пов’язано з тим, що дані спецалісти працюють на стику технологій, ось основні з них:

 • HTML5/CSS3, адапативная, кроссбраузная і платформна верстка;
 • препроцессоры і збирачі LESS, SASS, GULP, GRUNT тощо;
 • Javascript;
 • Популярні фреймворки та бібліотеки: jQuery, Angular.JS, React.JS, Backbone.js і т. д.;
 • Популярні CMS: WordPress, Drupal, Joomla і т. д.;
 • Інструменти контролю версій Git, GitHub, CVS і т. д.

Як вибрати онлайн-курси для Front-end розробника?

У даному огляді ми розглядаємо тільки віддалені, онлайн-курси для front-end розробника, з можливістю навчатися в будь-якій точці світу. Крім того, на наш погляд, дані навчальні онлайн-курси повинні включати в себе наступне:

 • Відгуки учнів, випускників: Обов’язково перевірте відгуки про даних курсах у різних джерелах, не тільки на сайті курсу.
 • Викладачі: Це повинні бути професійні фронт-енд розробники з підтвердженим багаторічним досвідом, який можна перевірити.
 • Програма курсу: чітке опис плану і програми навчання.
 • Тривалість курсів і розклад по тижнях.
 • Вебінари: онлайн і в запису.
 • Практика на конкретних проектах.
 • Індивідуальний наставник (ментор).
 • По закінченні — захист дипломної роботи та видача сертифіката.
 • Допомога у працевлаштуванні.

Ми склали для вас список кращих онлайн-курсів для front-end розробника російською, з допомогою яких ви зможете прокачати свої навички і навіть почати навчання з нуля. Зверніть увагу, очевидно, що англійською мовою онлайн-курсів для front-end розробників в рази більше про них ми розповімо в нашому наступному огляді. А в даному матеріалі ми свідомо робимо огляд тільки російськомовних онлайн-курсів.

Онлайн-курси для front-end розробника російською

1. GeekBrains

GeekBrains — це потужний освітній ІТ-портал, у складі Mail.ru Goup для фахівців різних напрямків, в тому числі і для front-end розробника. На даний момент портал налічує понад 2 млн. користувачів. Кожен день на порталі з’являються нові безкоштовні навчальні матеріали у вигляді статей, вебінарів або відеокурсів.

Рівні навчання:

 • GeekUniversity: онлайн-університет спільно з Mail.Ru і МДТУ їм. Баумана, навчання з рівня junior до middle з гарантованим працевлаштуванням. Для вступу необхідно володіти початковими знаннями HTML і CSS. Крім того, потрібно пройти тест, який включає в себе теоретичні питання. Якщо тест не пройдено, GeekUniversity пропонує пройти курси по підготовчій програмі і добрати відсутні знання. Мінімальний прохідний бал — 25. Тривалість навчання: близько 1 року. Ціна: 12 500 руб. в місяць.
 • Курси (є платні і безкоштовні) — від HTML/CSS до просунутих навичок front-end розробки.
 • Безкоштовні інтенсиви.

2. Нетология

Нетология — це університет з підготовки та додатковому навчанню фахівців в області інтернет-маркетингу, управління проектами, дизайну, проектування інтерфейсів і веб-розробки. За п’ять років існування цього проекту випускниками Нетологии стали понад 10000 фахівців.

Періодично стартують курси, пов’язані з front-end розробкою, наприклад:

 • Професія Frontend розробник. З нуля до junior-спеціаліста за 8 місяців. Ціна: близько 50 тис. рублів.
 • Інтенсивний 10-тижневий онлайн-курс по мові програмування JavaScript. Ціна: близько 20 тис. рублів.
 • Курс HTML-верстка: з нуля до першого макета. Ціна: близько 20 тис. рублів.
 • Курс «Адаптивна і мобільна верстка» Ціна: близько 20 тис. рублів.

Крім платних курсів, є кілька безкоштовних, наприклад: Безкоштовний курс «HTML і CSS з нуля».

Працевлаштування: кожен випускник Нетологии при бажанні проходить персональну HR-консультацію, де надається допомога з підготовкою резюме та підборі вакансії або стажування з бази даних компаній.

3. HTML Academy

Даний ресурс був запущений в 2013 році, на даний момент містить 35 онлайн‑курсу, що зачіпають різні аспекти роботи від HTML-верстальника до Front-end розробника. Крім того, є ще шість онлайн-інтенсивів. Ці унікальні освітні програми дозволяють підготувати фахівців з необхідними для веб-індустрії навичками. Курси займаються близько 300 наставників.

HTML Academy пропонує курси та інтенсивні курси (інтенсиви).

Курси (35 онлайн-курсів) доступні за щомісячної підписки (близько 390 рублів на місяць). Перші 19 курсів доступно безкоштовно. Курси не прив’язані до конкретних дат і їх можна проходити в будь-який час.

Інтенсиви — це більш поглиблені курси тривалість п’ять тижнів навчання, організованого за принципом роботи у великій компанії. Через місяць ви отримаєте практику і освоїте необхідні інструменти і технології, щоб почати кар’єру. Наприкінці всі учасники захищають особисті проекти і отримують сертифікати.

Вартість курсів-в середньому від 20 тис. рублів. На даний момент у програмі такі інтенсивні курси:

 • Професійний HTML і CSS рівень 1 і 2
 • Професійний JavaScript, рівень 1 і 2
 • Професійний Node.js рівень 1
 • Професійний PHP, рівень 1

Працевлаштування: допомога в працевлаштуванні можлива тільки після закінчення інтенсивних курсів, є спеціальна база співпрацюють компаній (близько 100) для працевлаштування учнів.

4. LoftSchool

LoftSchool — школа онлайн-освіти, яка щороку випускає понад 1000 студентів з усього світу: Росії, України, Білорусії і Казахстану, до Ізраїлю, Німеччини, США і Канади.

Курси:

 • Веб-розробка для початківців: Адаптивна верстка. SASS. SVG. Flexbox. Основи JavaScript, jQuery. Git і Github. Основи PHP. Ajax, JSON. Terminal, Gulp, npm. 5 тижнів, 13 занять. Ціна: 19 тис. рублів.
 • Просунутий курс з веб-розробки: Просунутий JavaScript. Pug. Просунутий Gulp. Node.js, mongo.db. Yarn. Webpack 2. Складні анімації і паралакс-ефекти. Пишемо свою власну адмінку. 5 тижнів, 16 занять. Ціна: 21 тис. рублів.

Працевлаштування: допомога в працевлаштуванні після проходження навчання на всіх етапах: від складання резюме до тестових завдань.

4. Web Academy

Web Academy — освітній ресурс, який надає навчання по найрізноманітнішим ІТ-спеціальностями. Є оффлайн і онлайн навчання.

На даний момент є такі онлайн-курси:

 • HTML/CSS + JS з нуля. Термін навчання: 9 тижнів, 2 рази в тиждень. Ціна: від 7900 грн.
 • Front-end Master. В курсі: TypeScript, Flux, Mobx, React js, Redux. Термін навчання: 5 тижнів, 2 рази в тиждень. Ціна: 8600 грн.

5. Hexlet

Хекслет — практичні онлайн-курси з програмування від одного з авторів Лайфхакера.

Курс «Фронтенд JS-програміст»— даний курс хоч і включає в себе HTML/CSS, але є просунутою програмою для вивчення JavaScript. Ціна: $24 в місяць. Проекти з ментором, допомогу у працевлаштуванні.

6. CyberBionic Systematics

CyberBionic Systematics — це навчальні курси з програмування та сучасних IT технологій, технологій від Microsoft.

Курс Frontend Developer складається з двох частин: Frontend Starter (HTML, CSS, JS) та Frontend Pro (JavaScript Шаблони, JQuery, HTML5 & CSS3, Angular JS). Термін навчання: 4 місяці, 98 годин. Ціна: 16000 грн.

Шановні читачі ТопОбзор, якщо ви знаєте якісні онлайн-курси для front-end розробників російською мовою, яких немає в даному огляді, напишіть, будь ласка, в коментарях про це.

Автор: ТопОбзор. При використанні цього матеріалу активне посилання на http://topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
2
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
2
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here