Кращі безкоштовні генератори тим для WordPress

0
832

Shares

Якщо ви вже потрапили під магнитическое дію WordPress з його численними можливостями, налаштуваннями, плагінами і різноманітними темами, то напевно замислювалися про створення своєї власної дизайнерської теми для свого сайту на цьому движку. В інтернеті є численні інструкції по створенню своїх тем різних рівнів складності, але в цьому огляді ми розглянемо найбільш простий і швидкий шлях створення теми — з допомогою генератора тим для WordPress (WordPress Theme Generator).

Вашій увазі пропонується огляд трьох найбільш популярних сервісу для створення своєї теми WordPress.

Artisteer

http://www.artisteer.com/?p=wordpress_themes

Artisteer — один з найбільш попупулярных продуктів для автоматизації веб дизайну, який вмить створює унікальні шаблони для СМЅ Joomla, Drupal, WordPress, теми для вашого блогу або HTML-сторіночки.

З допомогою Artisteer Ви можете проектувати свої теми для WordPress.

Переваги

  • Зручне візуальне редагування елементів веб сайту або шаблону;
  • Робота з Artisteer не вимагає вивчення і знань спеціальних програм та/або технологій, необхідних для швидкого створення професійного веб сайту і/або шаблону.
  • В інсталяційний пакет продукту включено безліч графічних об’єктів: фонових малюнків, текстур, ефектів і фотографій.
  • Унікальна технологія дозволяє генерувати дизайн веб сайту і/або шаблону або їх окремі елементи простим натисненням кнопки «Запропонувати».
  • Елементи дизайну також можуть бути налаштовані вручну.
  • Готовий дизайн легко і швидко експортується на artisteer.net або на CMS вебсайт на Joomla!, WordPress, Drupal, Bloger, DotNetNuke, або можна просто отримати HTML код.
  • Готовий дизайн має правильний код, відповідний стандарту «XHTML 1.0 Transitional» і успішно проходить перевірку валідатором W3C.
  • Готовий дизайн однаково відображається у всіх сучасних браузерах.

Підтримуються англійська, німецька, датська, французька, іспанська, португальська, італійська, шведська, японська, арабська, китайська, польська і російська мови.

З основних недоліків створення шаблону в Artisteer слід відзначити, що остаточний варіант шаблону було б непогано доопрацювати, покопавшись у виводі коді, бо він часто буває далекий від оптимального.

Ну і другий (для рунета менш важливий) недолік цього редактора шаблонів — безкоштовно скачати Artisteer з офіційного сайту розробників можна буде тільки зі сторінки Demo, де розташована триальна версія програми, в якій можна буде зберігати створені шаблони з можливістю їх подальшого редагування. Платна версія коштує 50 у.е.

Lubith

http://www.lubith.com

Lubith — це безкоштовний онлайн-інструмент, який дозволяє самостійно, за кілька хвилин модифікувати, змінити стандартну тему WordPress.
Чудово те, що візуальний інструмент, тому працювати з ним зручно і просто.

WordPress Theme Generator

http://www.yvoschaap.com/wpthemegen

З допомогою цього простого безкоштовного онлайн-генератора тим можна дуже швидко сконструювати тему для вашого сайту WordPress. Результат відразу видно на екрані. Дуже простий і інтуїтивний у використанні.

Автор: ТопОбзор

При використанні матеріалу активне посилання на http://www.topobzor.com обов’язкова

Як створити свій сайт на сайті WordPress?

Схоже

Share on Facebook Share
1
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
2
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
3
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here