Lg energy solution буде постачати батареями електричні вантажівки nikola tre

0
27

Марка nikola більш відома своїми ініціативами по створенню вантажних тягачів на водневих паливних осередках, які для поповнення запасу ходу вимагають водень, але у виробничих планах компанії фігурують і батарейні вантажні електромобілі. Поставляти тягові акумулятори для останніх візьметься lg energy solution.

Джерело зображення: nikola

Про свою співпрацю компанії оголосили минулого тижня, як пояснює business korea. При цьому обсяги поставок тягових батарей і сума контракту не розголошуються, але він охоплює період з 2022 по 2029 роки. Вже в наступному році nikola сподівається налагодити випуск електричних вантажівок tre, створених у співпраці з iveco, в кількості до 2400 штук на рік. Роком пізніше обсяги випуску можуть бути збільшені до 20 тисяч машин. Перший час їх збиратимуть на підприємстві в штаті арізона, але надалі nikola збирається підключити майданчик в німецькому ульмі для постачання вантажною технікою на електротязі європейських клієнтів. Тут партнери зможуть виробляти до 2000 машин щорічно.

Вантажівки на водневих паливних осередках nikola буде випускати на тих же підприємствах, що і акумуляторні. У нинішньому своєму вигляді батарейний тягач tre оснащується акумуляторами сукупною ємністю 753 квт‧год, які дозволяють йому проїхати близько 560 км. На підзарядку від станції потужністю 240 квт може йти до трьох з половиною годин. Nikola стверджує, що експлуатаційні витрати у випадку з електромобілями нижче, ніж при використанні дизельних тягачів. Lg energy solution вже має підприємство в штаті мічиган і буде будувати нові, орієнтуючись на потреби американських автовиробників.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here