Новий баг windows 11» завищує » ємність акб ноутбуків

0
24

Слідом за проблемою з падінням продуктивності в windows 11 виявився ще один баг — правда, на цей раз швидше курйозний. Як виявилося, в деяких випадках система оригінально трактує закони фізики, «домальовуючи» акумулятора ноутбука неіснуючий заряд зі значенням понад 100%.

Скріншот з візуалізацією незвичайного програмного збою опублікував користувач reddit під ніком zondax. Судячи з зображення, windows 11 сигналізує про зарядку акумулятора ноутбука на 103%, що фізично неможливо. Як правило, всі сучасні пристрої апаратно захищені від перезарядки — мова, швидше за все, саме про помилку моніторингу стану батареї з боку ос.

За інформацією німецького видання winfuture, розробники microsoft вже в курсі проблеми і готують рішення щодо її виправлення. Проте причини виникнення бага, а також терміни виходу відповідного патча для стабільної збірки десктопної операційної системи поки невідомі. Журналісти відзначили, що користувачам в будь-якому випадку рекомендується відключати ноутбук від мережі після його повної зарядки, щоб продовжити термін служби акумулятора.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here