Огляд 10 безкоштовних фотостоков (оновлено)

0
866

Shares

В інтернеті існує тисячі місць, де можна знайти і завантажити вподобані фото, ілюстрації, іконки та ін., але можна їх використовувати на своєму особистому сайті або, наприклад, для друку реклами вашої фірми без порушення авторських прав?

Можна, якщо це безкоштовні зображення і це зазначено в ліцензії на використання. Безкоштовні зображення можуть бути тільки для некомерческого і для комерційного та некомерційного використання.

Зробимо огляд безкоштовних фотостоков (фотобанків), де можна знайти безкоштовні зображення в гарному якості иразберемся можна використовувати дані фотографії.

Dreamstime

Dreamstime — теж один з найбільш популярних і доступних серед дизайнерів фотосток. На цьому сайті є і умовно-безкоштовні (від 20 центів за 1 завантаження) і абсолютно безкоштовні зображення. Безкоштовні (зараз їх близько 230 тис.) можна знайти у відповідній секції (free section).

FreeImages

FreeImages вважається одним із лідерів серед безкоштовних фотостоков (free stock photo). На даний момент кількість фотографій і ілюстрацій на сайті наближається до 400 тис. 26 категоріях. Ресурс дуже популярний серед веб-дизайнерів, ілюстраторів, поліграфічних дизайнерів. У зв’язку з цією популярністю використання фотографій з цього сайту досить часте, знайти унікальне фото складно. Можна завантажити свої фотографії, ілюстрації на сайт. Реєстрація для всіх безкоштовна. Є так само преміум версія, вона платна.

Freerange

обзор бесплатных фотостоковГоловною фішкою Freerange є те, що цей фотосток дозволяє безкоштовно використовувати якісні зображення для комерційної та некомерційної цілей. Акцент зроблений на якості, а не на кількості, тому цей фотосток не такий численний за кличеству фотографій, як інші великі фотобанки.

Щоб мати доступ до пошуку і завантаження фотографій у високому дозволу і високої якості, потрібно спочатку зареєструватися. Реєстрація безкоштовна. Всі зображення мають принаймні розмір 2400 x 1600 пкс.

morgueFile

обзор бесплатных фотостоковmorgueFile — публічний архів изображениий. Настійно рекомендується багатьма веб-дизайнерами. В основному фотографії високої роздільної здатності.

stockvault

обзор бесплатных фотостоковstockvault — це добірка фотографій досить хорошої якості і розміру. Кількість зображень на даний момент понад 16 тис. Всі зображення тільки для некомерційного використання, за ліцензією Creative Commons attribution. Цей фотосток використовується в основному веб-дизайнерами.

everystockphoto

обзор бесплатных фотостоковeverystockphoto — дуже потужний пошуковик безкоштовних зображень за фотостокам. Для пошуку потрібно ввести ключове слово в рядок пошуку. У результатах пошуку можна бачити тип ліцензії для цього зображення, доступні розміри і дозволу. Для того, щоб завантажити фото, потрібно зареєструватися. Реєстрація безкоштовно.

fotolia

обзор бесплатных фотостоковfotolia один з найстаріших фотостоков в інтернеті. На даний момент в базі понад 14 млн. зображень, ілюстрацій та відео. Вартість зображень починається з 14 центів. Але є і безкоштовна секція, яка дозволяє завантажувати 3 фотографії, ілюстрації в тиждень. У високій якості.

photogen

обзор бесплатных фотостоковНечисленний (близько 2 тис. зображень) фотосток з безкоштовними зображення у високій якості. Для комерційного та некомерційного використання.

Stocksnap

StockSnap — крутий, постійно оновлюваний фотосток безкоштовних зображення у високій якості за ліцензії Creative Commons CC0 license (Даний тип ліцензії означає, що ви можете копіювати, змінювати, використовувати зображення як в особистих, так і в комерційних цілях, додаткового дозволу не потрібно.) Щотижня додається сотні відмінних фотографій.

Life of Pix

Даний фотосток проект агентства Leeroy, де розміщені фотографії, які можна вільно використовувати для особистого та комерційного застосування.

Автор: ТопОбзор

При використанні даної статті активне посилання на http://www.topobzor.com обов’язкова

Схоже

Share on Facebook Share
63
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
63
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here