Огляд безкоштовних фотохостингов

0
772

Shares

Flickr.com

Найвідоміший сервіс для завантаження фотографій та відео. Миттєва завантаження фотографій, безліч додатків. зручний інтерфейс робить цей хостинг практично ідеальним. Однак, мені здається, що іноді швидкість роботи страждає, при повільному інтернеті головна сторінка завантажується практично вічність. Одним з головних переваг є те, що тут дуже просунуте співтовариство фотографів. Хочете знайти людей, які фотографують на таку ж камеру, як і ви, будь ласка, хочете знайти фотопортрети – вуаля. Пошук тут дуже зручний і ефективний.

Picasa

Фірмовий фотохостинг google, сервіс забезпечує збереження ваших фотографій в Google plus. Мінімалістичний, швидкий і зручний. Всі фотографії можна обробити за допомогою хмарного сервісу picnik, можна закрити доступ для перегляду окремих альбомів. Інтеграція з блогами Blogspot і G+ роблять Picasa центром віртуальної фотоколекції. Крім того, picasa має і офлайнову версію – це дуже зручний вашу колекцію фотографій на комп’ютері з купою різних функцій. (всіляко рекомендую). Завантажити фотографію з інтернет-альбом можна одним кліком.

500px.com

Сервіс, який сподобається тим, хто хоче створити своє фото-портфоліо. За спостереженнями, на сайт тягнуться люди, які займаються фотографією не один рік і хочуть продемонструвати свої роботи іншим фотографам. По суті, ця соціальна мережа, де фотографії та дискусії навколо них є ключовою особливістю. Безкоштовна версія сервісу хоч і має обмежені функції, але дозволяє повноцінно створювати колекцію своїх найкращих знімків.

джерело: http://artimagine.com

Схоже

Share on Facebook Share
0
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
0
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here