Розширення для Chrome, Firefox, Opera: як знайти втрачений час

0
795

Shares

Проблему «втраченого часу» допоможуть спеціальні інструменти для контролю і обліку. Це розширення для Chrome, Firefox і Opera, які допоможуть вам стати краще і організованіше.

Досить просто порівняти свої відчуття під час різних комп’ютерних занять. Наприклад, коли чоловік готує нудний доповідь або зводить величезний звіт, то хвилини тягнуться поштучно, ледве-ледве змінюючи один одного, а іноді і зовсім завмираючи на місці. Зате варто нам відволіктися на щось цікаве, так час пускається в танок і летить повз неї з шаленою швидкістю. Здається тільки на хвилину вирішив відпочити, подивитися пару цікавих сайтів, а минуло вже кілька годин, робота не зроблена, день пропав.

StayFocusd (Chrome)

Це спеціальне розширення для браузера Chrome, покликаний допомогти користувачам менше відволікатися на сторонні сайти. З його допомогою ви можете задати ліміт часу, який ви можете витратити на відвідування того чи іншого сайту. При натисканні на кнопку розширення з’являється спливаюче вікно з таймером, отсчитывающим час, проведений на цьому сайті, і кнопкою для додавання адреси сайту в список обмежень. Наприклад, ви можете вказати, що сумарний час, проведений вами на Facebook протягом доби не повинно перевищувати 30 хвилин, і StayFocusd прийметься ретельно підраховувати час вашого перебування на цьому ресурсі. Коли ліміт вичерпаний, сайт буде заблокований.

SurfControl (Firefox)

Розширення SurfControl надає в наше розпорядження не тільки можливості щодо блокування відволікаючих сайтів, але й просунуті функції по наочного аналізу витрат вашого часу. Відразу після установки розширення починає моніторити вашу мережеву активність і збирати дані про відвідані сайти. Ви можете допомогти SurfControl в цьому, відзначаючи сайти як «продуктивні» або «пожирачі часу» за допомогою спеціальних кнопок на панелі інструментів. На підставі зібраних даних будуються графіки і діаграми, що відображають витрати вашого часу в графічній формі. У налаштуваннях розширення ви можете задати допустимий час відвідування різних сайтів, причому для кожного сайту можна задати свій ліміт, а також створити список повністю заблоковані сторінки.

OpTime (Opera)

Розширення OpTime не вміє блокувати відволікаючі сайти, зате допоможе вам оцінити, на що ви витрачаєте свої дорогоцінні години. Воно запам’ятовує скільки часу ви проводите на різних сайтах і в цілому в браузері. При клацанні по іконці розширення відображається список найбільш відвідуваних сайтів і час, який ви провели на кожному з них. Таким чином, ви зможете наочно побачити, куди пішов ваш час і зробити відповідні висновки.

джерело: http://ummagazine.com/

Схоже

Share on Facebook Share
1
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
1
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here