Сервіси і плагіни: кросспостінг з WordPress

0
873

Shares

Можливості кросспостінг в інтернеті складно переоцінити, адже з розумом зроблений кросспостінг — це одна з важливих віх для успішного просування в мережі вашого сайту, блогу.

Кросспостінг в інтернеті — умисне автоматична, напівавтоматичне або ручне приміщення однієї і тієї ж теми, або дуже схожих, що зачіпають одну і ту ж проблему тим, в кілька різних розділів форуму, блогу, або іншої форми публічної листування, в тому числі і в режимі онлайнового спілкування. (Вікіпедія)

ТопОбзор пропонує вашій увазі огляд плагінів і сервісів для автоматичного кросспостінг з WordPress в: Facebook, twitter, LinkedIn, Pinterest, Medium, LiveJournal, ВКонтакте, інший блог WordPress і багато інші соцмережі.

Плагін Jetpack by WordPress.com — Publicize

Jetpack by WordPress.com — це багатофункційний універсальний плагін, який включає в себе різноманітні функції. Крім того, особливість плагіна в тому, що він пов’язаний з вашим акаунтом на сервісі WordPress.com. На даний момент Jetpack by WordPress.com містить 28 функції, серед яких: статистика, кросспостінг в соціальні мережі, резервне копіювання і безпеку, контактна форма, тема для мобільної версії, галерея, розсилка по е-мейл та ін.
За кросспостінг відповідає функція «Публікація» («Publicize»). Вона дає можливість робити кросспостінг з WordPress в Facebook, Twitter, Google+, Tumblr, LinkedIn, Path.

Більш детально про найбільш важливих плаґінів WordPress можна прочитати тут: Мега-огляд: кращі плагіни WordPress (оновлено)

PublBox

PublBox — автоматичний сервіс для бізнесу, який надає такі можливості як стратегія публікацій, працює з усіма видами контенту, реалізує кросспостінг і аналітику. Такий сервіс буде корисний для блогерів, NGO/SMM — фахівців.
До плюсів PublBox можна віднести інструменти для контент-стратегій, допомога у створенні унікального контенту, дизайн редактор для продукування якісного візуального наповнення.

PublBox пропонує 4 види пакета послуг:

  • Trial. Безкоштовний період на 1 тиждень, щоб потестувати можливості сервісу. 10 постів на тиждень, Smart календар, утягують пости і багато іншого.
  • Start+. $19 в місяць: 25 постів на тиждень + всі можливості сервісу.
  • Pro+. $33 на місяць: 1000 постів на тиждень, в доповнення до всіх можливостей сервісу ще й персональний менеджер.
  • Enterprise. $499 місяць: 1000 постів на тиждень, всі возможостям сервісу, персональний менеджер, офіційні документи.

Крім того, автоматичний сервіс для бізнесу PublBox пропонує багато навчальних матеріалів за тематикою, ви зможете підняти свій рівень в SMM, вивчити основи стратегії та просування. Є мобільний додаток для iOS і Android.

Social Networks Auto Poster – плагін кросспостінг з WordPress

Social Networks Auto Poster — крутий плагін WordPress для кросспостінг, які реалізує автоматичний кросспостінг з WordPress в різні соціальні мережі і ресурси. Представлений у двох версіях:

Безкоштовний плагін для WordPress — Social Networks Auto Poster {SNAP}

Підтримує такі соціальні мережі для кросспостінг з одного аккаунта: Facebook, Twitter, Google+(Google Plus), Blogger, LiveJournal, Delicious, Diigo, Stumbleupon, LinkedIn, Pinterest, Medium, Plurk, VKontakte(VK.com), WordPress, Tumblr.

Платний плагін для WordPress ($49,95 в рік)- Social Networks Auto Poster Multi PRO Account

Підтримує такі ж сервіси для кросспостінг для декількох облікових записів (безлімітне кількість) плюс додатково : Google+, Pinterest, Reddit, Instagram, LinkedIn Company Pages, Reddit, Flipboard, YouTube і ін

Крім того, платна версія плагіна дозволяє робити кросспостінг з WordPress по заданому вами розкладом, автоматично робити ре-пости старих постів за певними критеріями.

Пістон Постер — розумний кросспостінг з WordPress

Звичайно, найкращий варіант кросспостінг, коли один сервіс робить кросспостінг в кілька джерел. Одним з таких сервісів є Пістон Постер — це сервіс кросспостінг в різні блог-платформи і соціальні мережі. Ви можете написати повідомлення і відправити його відразу у всі свої блоги (11 платформ) одним кліком, або ж налаштувати автоматичну трансляцію RSS-стрічок.

Особливість Пістон Постер є те, що він дозволяє не тільки дуже просто відправляти повідомлення або транслювати RSS-стрічку в блоги на різних блог-платформах, але і уникализировать текст «формул» і іншими способами, таким чином, в кожному блозі публікується фактично унікальний пост.

Пістон Посаду підтримує кросспостінг на такі ресурси: Twitter, Facebook, Мій світ, Livejournal, Blogger, LinkedIn, WordPress, Tumblr, Plurk, VK note, Однокласники.

Пістон Постер є безкоштовною весрии і в платній:

  • Пістон Старт — безкоштовно. Записів у блогах і соціальних мережах: 7, постів в день: 10, RSS-стрічок: 1.
  • Пістон Плюс —$5 в місяць. Записів у блогах і соціальних мережах: 30, постів в день: 60, RSS-стрічок: 3, Email підтримка.
  • Пістон Про —$30 в місяць. Записів у блогах і соціальних мережах: 500, постів в день: 1000, RSS-стрічок: 30, Email підтримка.

Blog2Social — плагін для WordPress

Blog2Social — плагін для WordPress, який дозволяє робити гнучку настройку за розкладом для кросспостінг в деякі соціальні мережі такі як: Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, Instagram, XING, Medium і ін.

VK Poster Group

VK Poster Group — плагін для WordPress. Якщо вам потрібен тільки кроспостинг з WordPress на стіну групи ВКонтакте без зайвих і складних налаштувань, то цей плагін для вас.

Автор: ТопОбзор

При використанні цього матеріалу «Сервіси і плагіни: кросспостінг з WordPress» активне посилання на http://topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
0
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
0
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here